Product
Thumb
Seksuālā veselība un uroloģija

Vagisan mitrinošs krēms, 50 g

Eur 17,38 50 g
daudzums
Vagisan mitrinošs krēms, 50 g Intīmgels ārējiem un iekšējiem dzimumorgāniem. Problēma, kas skar gandrīz katru sievieti, un ne tikai menopauzes periodā. Maksts sausums var būt izjūtams: menopauzes laikā, ko veicina hormona estrogēna samazināšanās; pēc dzemdībām, jo īpaši atsākot mīlēties; grūtniecības laikā, ko ietekmē hormonu izmaiņas organismā; barojot bērnu ar krūti ...
Vairāk par produktu
Piegāde
BEZ MAKSAS AR LATVIJAS PASTA PAKOMĀTU. Brīdinām, piegādes pakomātu noslodzes dēļ kavējas!

Saņem pirmdien, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI NĀKAMAJĀ DARBA DIENĀ

Saņem otrdien, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

par produktu

par produktu
Vagisan mitrinošs krēms, 50 g Intīmgels ārējiem un iekšējiem dzimumorgāniem. Problēma, kas skar gandrīz katru sievieti, un ne tikai menopauzes periodā. Maksts sausums var būt izjūtams: menopauzes laikā, ko veicina hormona estrogēna samazināšanās; pēc dzemdībām, jo īpaši atsākot mīlēties; grūtniecības laikā, ko ietekmē hormonu izmaiņas organismā; barojot bērnu ar krūti; pēc dzemdes un olnīcu operācijām; lietojot kontracepciju; pēc ķīmijterapijas, staru terapijas; medikamentu lietošanas laikā vai pēc. Diskomforts, ko rada maksts sausums var negatīvi iespaidot Jūsu dzīves kvalitāti.
lietošana
Drošs, lietojot lateksa prezervatīvus! Neietekmē spermatozoīdu kustīgumu, ja vēlama grūtniecības iestāšanās! Drošs, lietojot hormonaiztājējterapiju, hormonālo kontracepciju!Ideāli piemērots IKDIENAS lietošanai, kā arī tieši pirms dzimumakta !Iepakojumā ir arī aplikators, taču to var ieklāt ar tīru pirkstu. Pirms mīlēšanās var uzklāt arī uz vīrieša dzimumlocekļa. 
ražotājs

Dr. Wolff, Vācija