Product
Thumb
Sirds un Asinsrite

Cardiolux, 30 ml

Eur 5,47 30 ml
daudzums
Produkts nav pieejams

Cardiolux, 30 ml. Uztura bagātinātājs. Cardiolux satur baldriāna, vilkābeļu un melisas ekstraktus, kas savstarpēji pastiprina viens otra iedarbību un labvēlīgi ietekmē gan sirds un asinsvadu, gan nervu sistēmu. Vilkābeļu ekstrakts uzlabo sirdsdarbību, asinsvadu tonusu un elasticitāti, uzlabo skābekļa apgādi, labvēlīgi iedarbojas arī uz nervu sistēmu. Baldriāna un melisas ekstrakti mazina. Vairāk par produktu

Piegāde
BEZ MAKSAS AR PASTA STACIJU

Saņem rīt, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI RĪTDIEN

Saņem parīt, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

IEVĒRĪBAI
Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!

par produktu

par produktu

Cardiolux, 30 ml.

 

Uztura bagātinātājs.

 

Cardiolux satur baldriāna, vilkābeļu un melisas ekstraktus, kas savstarpēji pastiprina viens otra iedarbību un labvēlīgi ietekmē gan sirds un asinsvadu, gan nervu sistēmu.

 

Vilkābeļu ekstrakts uzlabo sirdsdarbību, asinsvadu tonusu un elasticitāti, uzlabo skābekļa apgādi, labvēlīgi iedarbojas arī uz nervu sistēmu.

 

Baldriāna un melisas ekstrakti mazina spriedzi, palīdz nervozitātes, uztraukuma un iemigšanas traucējumu gadījumos, palīdz normalizēt satraukuma radītu asinsspiediena paaugstināšanos, palielina izziņas spējas.

sastāvs

Glicerīns (mitrumuzturētājs), attīrīts ūdens, baldriāna sakņu sausais ekstrakts, vilkābeļu augļu sausais ekstrakts, melisas lapu sausais ekstrakts, kālija sorbāts (konservants). 

 

lietošana
Lietot tikai atšķaidītā veidā! Bērniem no 1 līdz 3 gadu vecumam pa 5 pilieniem, no 3 līdz 6 gadu vecumam pa 10 pilieniem, no 6 līdz 12 gadu vecumam pa 15 pilieniem, pusaudžiem pēc 12 gadu vecuma un pieaugušajiem pa 25 pilieniem trīs reizes dienā, iemaisot ½-1 glāzē ūdens, sulas vai cita piemērota šķidruma.

 

ražotājs

Rīgas Farmaceitiskā fabrika A/S, Latvija

Skatīt reģistros