Cardiopill Arterio kapsulas, 30 kapsulas
Cardiopill Arterio kapsulas, 30 kapsulas
Cardiopill Arterio kapsulas, 30 kapsulas
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Cardiopill Arterio kapsulas, 30 kapsulas

13,89€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Cardiopill pamex Arterio500mg Marokas olīvkoka ekstrakts 75 µg K vitamīnsCardiopill Arterio ir uztura bagātinātājs pieaugušajiem, kur olīvkoks veicina normāla asinsspiediena uzturēšanu. Produkts satur OTE - Marokas olīvkoka ekstraktu, kā arī K2 vitamīnu. OTE dabiski iegūst no olīvkoku lapām un augļiem, to fiziski ekstrahējot, neizmantojot piedevas vai šķīdinātājus. Šis savienojums ir ...

Vairāk par produktu

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!

Par produktu

Cardiopill pamex Arterio500mg Marokas olīvkoka ekstrakts 75 µg K vitamīnsCardiopill Arterio ir uztura bagātinātājs pieaugušajiem, kur olīvkoks veicina normāla asinsspiediena uzturēšanu. Produkts satur OTE - Marokas olīvkoka ekstraktu, kā arī K2 vitamīnu. OTE dabiski iegūst no olīvkoku lapām un augļiem, to fiziski ekstrahējot, neizmantojot piedevas vai šķīdinātājus. Šis savienojums ir bagātīgs hidroksitirozola kopums. OTE iegūst no Marokas olīvkoka, kuru audzē ļoti karstā tuksneša vidē, kur ūdens trūkuma dēļ olīvkoks ražo lielāku daudzumu polifenolu. K vitamīns veicina normālu asinsreci un palīdz uzturēt kaulu veselību. K2 vitamīns ir optimālai kaulu veselībai nepieciešams svarīgs taukos šķīstošs vitamīns. Tā ir labi biopieejama K vitamīna forma, kas veicina normālu kaulu uzturēšanu. K2 vitamīna formai MK-7, ir augsta biopieejamība, garāks eliminācijas pusperiods un mazākas devas.

sastāvs

Standartizēts olīvkoka (Olea europea ;L.) ekstrakts (DER 3-5:1), kas satur līdz 10% polifenolu, apjoma palielinātājs - mikrokristāliskā celuloze, želatīns (kapsulas apvalka sastāvdaļa), K2 vitamīns (menahinons-7), pretsalipes viela - taukskābju magnija sāļi, pretsalipes viela - silīcija dioksīds, krāsviela - titāna dioksīds (kapsulas apvalka sastāvdaļa), krāsviela - dzelzs oksīda dzeltenais (pārklājuma sastāvdaļa), krāsviela - indigotīns (kapsulas apvalka sastāvdaļa).

lietošana
Lietojiet vienu kapsulu dienā.
ražotājs

Pamex Pharmaceuticals UG. Vācija.

Skatīt reģistros

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 113 reizes