Product
Thumb
Sirds un Asinsrite

HealthAid Conergy CoQ-10, 30 kapsulas

Eur 20,88 30 kapsulas
daudzums
Produkts nav pieejams
Koenzīms Q-10, sauktam arī par ubikvinonu, ir visu dzīvo šūnu mitohondrijos un palīdz pārveidot uzturvielas šūnu enerģijā. Daļai cilvēku ir grūtības sintezēt nepieciešamo koenzīma -10 daudzumu vai uzņemt to no uztura, kas rada nogurumu un nespēku. Tā kā koenzīms Q-10 ir spēcīgs antioksidants, tad tas ir ieteicams sirds un imūnsistēmas ...
Vairāk par produktu
Piegāde
BEZ MAKSAS AR LATVIJAS PASTA PAKOMĀTU. Brīdinām, piegādes pakomātu noslodzes dēļ kavējas!

Saņem pirmdien, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI NĀKAMAJĀ DARBA DIENĀ

Saņem otrdien, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!

par produktu

par produktu
Koenzīms Q-10, sauktam arī par ubikvinonu, ir visu dzīvo šūnu mitohondrijos un palīdz pārveidot uzturvielas šūnu enerģijā. Daļai cilvēku ir grūtības sintezēt nepieciešamo koenzīma -10 daudzumu vai uzņemt to no uztura, kas rada nogurumu un nespēku. Tā kā koenzīms Q-10 ir spēcīgs antioksidants, tad tas ir ieteicams sirds un imūnsistēmas spēcināšanai.Conergy ir izstrādāts šķīdinot koenzīmu Q-10 sojas pupiņu eļļā. Tas palīdz organisma šūnām to maksimāli asimilēt un iegūt nepieciešamo enerģiju.
sastāvs
Apjoma palielinātāji (sojas pupiņu eļļa, augu eļļa), glazētājviela (bišu vasks),  kapsulas apvalks (želatīns, mitruma uzturētājs: glicerīns, ūdens), dabīgās krāsvielas (dzelzs oksīda sarkanais un melnais), koenzīms Q-10, vitamīns E (D-alfa-tokoferols). Nesatur raugu, lipekli (glutēnu), kviešus, piena produktus, sāli, cukuru, mākslīgas  krāsvielas, konservantus un aromatizētājus. 
lietošana
Pieaugušiem un bērniem vecākiem par 12 gadiem, viena kapsula dienā, ja nepieciešams, var palielināt līdz divām vai trim kapsulām dienā,  vai kā ieteicis ārsts. 
ražotājs

HealthAid Ltd, Lielbritanija

Skatīt reģistros