Product
Thumb
Sirds un Asinsrite

Heparin ziede, 25 g

Eur 3,96 25 g
daudzums

Heparin ziede, 25 g Heparīna “NIŽFARM” ziedes aktīvās vielas ir heparīns, benzilnikotināts un benzokaīns. Heparīna “NIŽFARM” ziede ļauj samazināt iekaisuma procesu un izraisīt antitrombisku (trombocītu agregācijas samazināšanās) iedarbību, kā arī mazināt sāpju sindromu. Virspusējo vēnu slimību (varikozo sindromu un to sarežģījumu, flebotrombozes (vēnas tromboze), tromboflebīta (vēnu iekaisums ar tromba veidošanos). Vairāk par produktu

Piegāde
BEZ MAKSAS AR PASTA STACIJU

Saņem parīt, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI NĀKAMAJĀ DARBA DIENĀ

Saņem trešdien, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

Pirms zāļu lietošanas izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

par produktu

par produktu

Heparin ziede, 25 g

 

Heparīna “NIŽFARM” ziedes aktīvās vielas ir heparīns, benzilnikotināts un benzokaīns. Heparīna “NIŽFARM” ziede ļauj samazināt iekaisuma procesu un izraisīt antitrombisku (trombocītu agregācijas samazināšanās) iedarbību, kā arī mazināt sāpju sindromu.

 

Virspusējo vēnu slimību (varikozo sindromu un to sarežģījumu, flebotrombozes (vēnas tromboze), tromboflebīta (vēnu iekaisums ar tromba veidošanos), virspusēja periflebīta (audu iekaisums ap vēnām), trofisko čūlu) ārstēšana.

 

Pēcoperācijas varikozs flebīts (paplašinātas vēnas iekaisums), hemoroidālo vēnu trombozes.

 

Traumas un sasitumi, lokalizētas tūskas un infiltrāti, zemādas asinsizplūdumi. Muskuļu, cīpslu un saišu traumatiski bojājumi.

sastāvs
Aktīvās vielas: Heparinum natricum, Benzocainum, Benzylis nicotinas.  

 


lietošana
Ja ārsts nav noteicis savādāk, tad Heparīna “ŅIŽFARM” ziedi plānā kārtiņā vairākas reizes dienā uzklāj uz cietušā rajona un viegli ieziež. Hemoroidālo vēnu trombozes gadījumā ziedi uzklāj uz kokvilnas vai lina auduma un uzliek tieši uz saspiestajiem mezgliem un fiksē ar pārsēju. Tādā nolūkā var izmantot arī ar ziedi piesūcinātu tamponu, kuru ievada taisnajā zarnā. Ekstremitāšu čūlu gadījumā piesardzīgi ieziež iekaisušo ādu apkārt čūlai. Ziedi lieto 2-3 reizes dienā, katru dienu, kamēr izzūd iekaisums, vidēji 3 līdz 14 dienas.

 

ražotājs

AS Ņižfarm pārstāvniecība, Latvija

Skatīt reģistros