Olimp Labs Cardiochol, 30 tabletes
Olimp Labs Cardiochol, 30 tabletes
Olimp Labs Cardiochol, 30 tabletes
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Olimp Labs Cardiochol, 30 tabletes

12,36€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Cardiochol® ir kombinēts dabasvielu - monakolīna K un augu sterīnu/stanolu komplekss dabīgai holesterīna līmeņa normalizēšanai un normāla līmeņa uzturēšanai organismā, papildināts ar B grupas vitamīniem sirds veselībai. Viena Cardiochol® tablete satur 10mg monakolīna K*, kas iegūts no fermentēta sarkanā rauga rīsu ekstrakta un arī augu sterīnus**, kas palīdz uzturēt normālu ...

Vairāk par produktu

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!

Par produktu

Cardiochol® ir kombinēts dabasvielu - monakolīna K un augu sterīnu/stanolu komplekss dabīgai holesterīna līmeņa normalizēšanai un normāla līmeņa uzturēšanai organismā, papildināts ar B grupas vitamīniem sirds veselībai. Viena Cardiochol® tablete satur 10mg monakolīna K*, kas iegūts no fermentēta sarkanā rauga rīsu ekstrakta un arī augu sterīnus**, kas palīdz uzturēt normālu holesterīna līmeni asinīs. Monakolīns K un augu sterīni papildina viens otra iedarbību/ Monakolīna K un augu sterīnu kombinācija nodrošina efektīvāku preparāta iedarbību. B1 vitamīns veicina normālu sirds darbību, B6, B12 vitamīni un folskābe palīdz nodrošināt normālu homocisteīna vielmaiņu, samazina nogurumu un nespēku. *Labvēlīgo ietekmi panāk, katru dienu uzņemot 10mg monakolīna K no fermentētiem sarkanā rauga rīsu preparātiem** Labvēlīgo ietekmi panāk, katru dienu uzņemot 0. 8g augu sterīnu.

sastāvs

fermentēts sarkanā rauga rīsu (Monascus purpureus) ekstrakts, mikrokristāliskā celuloze (apjoma palielinātājs), augu sterīni; polivinilspirts, polietilēnglikols, talks ( glazētājvielas), silīcija dioksīds, magnija stearāts (pretsalipes vielas), ciānkobalamīns (B12), piridoksīna hidrohlorīds (B6 vit.), tiamīna hidrohlorīds (B1 vit.), pteroilmonoglutamīnskābe (folāti), titāna dioksīds (krāsviela). 

lietošana
Ieteicams pieaugušajiem kā dabīgs līdzeklis holesterīna līmeņa normalizēšanai un uzturēšanai, kā arī tiem, kas rūpējas par sirds veselību, cenšoties saglabāt normālu holesterīna līmeni asinīs. 1 tablete dienā vai pēc ārsta norādījumiem, ēšanas laikā.  
ražotājs

Olimp Laboratories Sp.z.o.o., Polija

Skatīt reģistros

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 129 reizes