Product
Thumb
Sirds un Asinsrite

Olimp Labs Ginkoflav Forte, 30 kapsulas

Eur 5,89 30 kapsulas
daudzums
Olimp Labs Ginkoflav Forte, 30 kapsulas Dabīgs līdzeklis galvas smadzeņu un perifērās asinsrites, atmiņas, koncentrēšanās spēju un smadzeņu darbības, kā arī prāta spēju uzlabošanai. Satur standartizētu divdaivu ginka lapu ekstraktu paaugstinātā devā ar augstu bioloģiski aktīvo vielu - flavonglikozīdu un terpēnlaktonu saturu. Divdaivu ginka ekstrakts: uzlabo galvas smadzeņu asinsritisekmē galvas ...
Vairāk par produktu
Piegāde
BEZ MAKSAS AR LATVIJAS PASTA PAKOMĀTU. Brīdinām, piegādes pakomātu noslodzes dēļ kavējas!

Saņem otrdien, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI NĀKAMAJĀ DARBA DIENĀ

Saņem trešdien, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!

par produktu

par produktu
Olimp Labs Ginkoflav Forte, 30 kapsulas Dabīgs līdzeklis galvas smadzeņu un perifērās asinsrites, atmiņas, koncentrēšanās spēju un smadzeņu darbības, kā arī prāta spēju uzlabošanai. Satur standartizētu divdaivu ginka lapu ekstraktu paaugstinātā devā ar augstu bioloģiski aktīvo vielu - flavonglikozīdu un terpēnlaktonu saturu. Divdaivu ginka ekstrakts: uzlabo galvas smadzeņu asinsriti sekmē galvas smadzeņu darbību palīdz saglabāt kognitīvās (izziņas) funkcijas uzlabo atmiņu un koncentrēšanās spējas, it īpaši cilvēkiem ar vecumu saistītajām smadzeņu funkcijas / darbības izmaiņām organisma novecošanās procesā. Palīdz uzlabot perifēro asinscirkulāciju, labvēlīgi ietekmē redzes un dzirdes funkcijas.
sastāvs
Divdaivu ginka (Ginkgo Biloba L.) lapu  ekstrakts (50:1), apjoma palielinātājs – mikrokristāliskā celuloze, pretsalipes viela - taukskābju magnija sāļi, kapsulas apvalks –želatīns, krāsviela – titāna dioksīds.   
lietošana
Pieaugušajiem pa 1 kapsulai dienā, no rīta vai vakarā, uzdzerot glāzi ūdens. Bez ārsta norādījuma nav ieteicams lietot grūtniecības un bērna zīdīšanas laikā. Ja regulāri tiek lietoti antikoagulanti, pirms lietošanas konsultēties ar ārstu. Pārtraukt lietošanu 2 nedēļas pirms plānotās operācijas. Nav ieteicams lietot cilvēkiem, kas slimo ar epilepsiju. 
ražotājs

Olimp Laboratories Sp.z o.o., Polija

Skatīt reģistros