Product
Thumb
Sirds un Asinsrite

Relief supozitoriji, 12 gab.

Eur 4,40 12 gab.
daudzums

Relief supozitoriji, 12 gab Relief 60 mg/5 mg supozitorijus lieto ārējo un iekšējo hemoroīdu, anālās atveres plaisu un eroziju (nelielas čūliņas), un anālās niezes simptomu novēršanai. Tie mazina iekaisumu, tūsku, niezi, kairinājumu (dedzināšanu) un diskomfortu, ko izraisa hemoroīdi. . Vairāk par produktu

Piegāde
BEZ MAKSAS AR PASTA STACIJU

Saņem rīt, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI RĪTDIEN

Saņem parīt, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

Pirms zāļu lietošanas izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

par produktu

par produktu

Relief supozitoriji, 12 gab

 

Relief 60 mg/5 mg supozitorijus lieto ārējo un iekšējo hemoroīdu, anālās atveres plaisu un eroziju (nelielas čūliņas), un anālās niezes simptomu novēršanai.

 

Tie mazina iekaisumu, tūsku, niezi, kairinājumu (dedzināšanu) un diskomfortu, ko izraisa hemoroīdi.

 

sastāvs
Aktīvās vielas: 1 supozitorijs satur 60 mg haizivs aknu eļļas (Heparis Selachomorphae Oleum) un 5 mg fenilefrīna hidrohlorīda (Phenylephrini hydrochloridum).

 


lietošana
Relief 60 mg/5 mg supozitorijus vēlams lietot pēc higiēnisko procedūru veikšanas. Pirms ievadīšanas nomazgājiet ādu ap anālo atveri ar siltu ūdeni. Notīriet skarto rajonu ar samitrinātu mīkstu salveti.
Rūpīgi nosusiniet ar tualetes papīru vai mīkstu salveti, lai likvidētu jebkādu mitrumu. Pirms ievadīšanas noņemiet no supozitorija plastmasas aizsargapvalku. Ievietojiet vienu supozitoriju anālajā
atverē. Ievadiet pa vienam supozitorijam taisnajā zarnā ne vairāk kā četras reizes dienā (no rīta, uz nakti un pēc katras vēdera izejas). Lietošanas ilgums 7 – 14 dienas.
Nav veikti pētījumi par devas piemērošanu gados vecākiem pacientiem un pacientiem ar aknu vai nieru darbības traucējumiem.

 

ražotājs

Istituto De Angeli S.r.l , Itālija

Skatīt reģistros