Product
Thumb
Attēlam ir ilustratīva nozīme
Sirds un Asinsrite

Sirds pilieni Ginko, 40 ml

Eur 2,25 40 ml
daudzums
Pilieni palīdz uzturēt labu atmiņu un sirds darbību. Ginkgo BilobaVeicina asins cirkulāciju galvas smadzenēs, stimulē atmiņas procesus. Palīdz uzturēt perifēro asinscirkulāciju, kas ir svarīgi labas dzirdes un redzes saglabāšanai. VilkābelePalīdz uzturēt normālu sirds un asinsvadu sistēmas darbību. Sirds mātere Palīdz uzturēt normālu nervu, sirds un asinsvadu sistēmas darbību. Palīdz mazināt ...
Vairāk par produktu
Piegāde
BEZ MAKSAS AR LATVIJAS PASTA PAKOMĀTU. Brīdinām, piegādes pakomātu noslodzes dēļ kavējas!

Saņem otrdien, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI NĀKAMAJĀ DARBA DIENĀ

Saņem trešdien, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!

par produktu

par produktu
Pilieni palīdz uzturēt labu atmiņu un sirds darbību. Ginkgo BilobaVeicina asins cirkulāciju galvas smadzenēs, stimulē atmiņas procesus. Palīdz uzturēt perifēro asinscirkulāciju, kas ir svarīgi labas dzirdes un redzes saglabāšanai. VilkābelePalīdz uzturēt normālu sirds un asinsvadu sistēmas darbību. Sirds mātere Palīdz uzturēt normālu nervu, sirds un asinsvadu sistēmas darbību. Palīdz mazināt fizisku un emocionālu sasprindzinājumu. BaldriānsVeicina relaksāciju un sekmē garīgo labsajūtu spriedzes un stresa laikā. Veicina iemigšanu un labu miegu.
sastāvs
Diennakts deva 90 pilieni satur:121 mg baldriāna sakneņa, 116 mg sirds māteres lakstu, 108 mg vilkābeles augļu un 107 mg divdaivu ginka lapu.1 ml pilienu satur:0,25 ml baldriāna tinktūras, 0,25 ml sirds māteres tinktūras, 0,25 ml vilkābeles tinktūras, 0,25 ml divdaivu ginka tinktūrasSastāvdaļas: baldriāna tinktūra (Valeriana officinalis), sirds māteres tinktūra (Leonurus cardiaca), vilkābeles tinktūra (Crataegus laevigata), divdaivu ginka tinktūra (Ginkgo biloba).Alkohola saturs 63 % tilp.
lietošana
Pieaugušajiem iekšķīgi 30 pilieni 3 reizes dienā, atšķaidot ½ glāzē ūdens.