Product
Thumb
Sirds un Asinsrite

Troxerutin Sopharma, 50 cietās kapsulas

Eur 10,11 50 cietās kapsulas
daudzums
Troxerutin Sopharma ir kapilārus stabilizējošs līdzeklis.Troxerutin Sopharma lieto:tūskas un simptomu, kas saistīti ar hronisku vēnu mazspēju, atvieglošanai;pēctrombotiska sindroma (ilgstoši simptomi pēc vēnu obstrukcijas) ārstēšanai;varikozu čūlu ārstēšanai kombinācijā ar elastīgo apsēju;hemoroīdu simptomu atvieglošanai;diabētiskas retinopātijas (neiekaisīgs tīklenes (acs iekšā slāņa) bojājums) kompleksai ārstēšanai.
Vairāk par produktu
Piegāde
BEZ MAKSAS AR LATVIJAS PASTA PAKOMĀTU. Brīdinām, piegādes pakomātu noslodzes dēļ kavējas!

Saņem rīt, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI RĪTDIEN

Saņem parīt, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

Pirms zāļu lietošanas izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

par produktu

par produktu
Troxerutin Sopharma ir kapilārus stabilizējošs līdzeklis.Troxerutin Sopharma lieto: tūskas un simptomu, kas saistīti ar hronisku vēnu mazspēju, atvieglošanai; pēctrombotiska sindroma (ilgstoši simptomi pēc vēnu obstrukcijas) ārstēšanai; varikozu čūlu ārstēšanai kombinācijā ar elastīgo apsēju; hemoroīdu simptomu atvieglošanai; diabētiskas retinopātijas (neiekaisīgs tīklenes (acs iekšā slāņa) bojājums) kompleksai ārstēšanai.
sastāvs
Aktīvās vielas: Trokserutīns. Viena kapsula satur 300 mg trokserutīna.
lietošana
Iekšķīgai lietošanai. Kapsulas jālieto ēdienreižu laikā. Sākuma deva: 1 kapsula 2 līdz 3 reizes dienā. Slimības simptomi parasti izzūd vēlākais 2 nedēļu laikā. Šo devu ieteicams turpināt lietot līdz simptomi izzūd pilnībā.Balstterapija: 1 kapsula dienā 3 – 4 nedēļas ilgi.Diabētiskas retinopātijas kompleksai ārstēšanai ieteicamā deva ir 6 – 10 kapsulas dienā.Tā kā trūkst pietiekamas klīniskās pieredzes, šo zāļu lietošana nav ietiecama bērniem, kuri jaunāki par 18 gadiem.
ražotājs

Sopharma PLC, Bulgārija

Skatīt reģistros