Product
Thumb
Sirds un Asinsrite

Troxerutin Sopharma 2% gels, 40 g

Eur 4,31 40 g
daudzums
Produkts nav pieejams
Troxerutin Sopharma gels satur aktīvo vielu trokserutīnu, kas pieder zāļu grupai, ko sauc par kapilārus stabilizējošiem līdzekļiem. Trokserutīnam piemīt venotoniska, pretiekaisuma un prettūskas iedarbība, kā arī antioksidējoša (samazina skābekļa izraisītos bojājumus) aktivitāte. Trokserutīna terapija samazina kāju tūsku un ar to saistītos simptomus. Troxerutin Sopharma gels ir indicēts lokālais simptomātiskai hroniskas ...
Vairāk par produktu
Piegāde
BEZ MAKSAS AR LATVIJAS PASTA PAKOMĀTU. Brīdinām, piegādes pakomātu noslodzes dēļ kavējas!

Saņem parīt, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI NĀKAMAJĀ DARBA DIENĀ

Saņem trešdien, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

Pirms zāļu lietošanas izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

par produktu

par produktu
Troxerutin Sopharma gels satur aktīvo vielu trokserutīnu, kas pieder zāļu grupai, ko sauc par kapilārus stabilizējošiem līdzekļiem. Trokserutīnam piemīt venotoniska, pretiekaisuma un prettūskas iedarbība, kā arī antioksidējoša (samazina skābekļa izraisītos bojājumus) aktivitāte. Trokserutīna terapija samazina kāju tūsku un ar to saistītos simptomus. Troxerutin Sopharma gels ir indicēts lokālais simptomātiskai hroniskas vēnu mazspējas, vēnu varikozes, virspusēja tromboflebīta (vēnu pietūkums, ko izraisa asins trombi), periflebīta (audu iekaisums ap vēnām), flebotrombozes (trombu veidošanās vēnās bez iekaisuma), pēctrombotiska sindroma ārstēšanai, sāpju un tūskas mazināšana pēc traumām, piemēram, sastiepumiem vai muskuļu traumas.
sastāvs
Aktīvās vielas: Trokserutīns. 1 g gela satur 20 mg trokserutīna.  
lietošana
Troxerutin Sopharma gelu lieto divas reizes dienā (no rīta un vakarā). Gelu ierīvē ar vieglām masāžas kustībām līdz gels uzsūcas pilnībā un āda kļūst sausa. Nepieciešamais gela daudzums ir atkarīgs no skartā ādas apvidus (parasti ir pietekami uzklāt 1 cm gela, lai ārstētu apmēram 25 cm2 lielu ādas laukumu). Ja nepieciešams, gelu var lietot zem cieša vai elastīga pārsēja.Nav atbilstošas indikācijas Troxerutin Sopharma 2 % gela lietošanai bērniem, kuri jaunāki par 12 gadiem un tāpēc šīs vecuma grupas bērniem lietošana nav ieteicama.Ja Jums liekas, ka Troxerutin Sopharma iedarbība ir par stipru vai par vāju, konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu. 
ražotājs

Sopharma PLC, Bulgārija

Skatīt reģistros