Product
Thumb
Sirds un Asinsrite

Venescin, 30 tabletes

Eur 3,45 30 tabletes
daudzums
Produkts nav pieejams

Venescin, 30 tabletes Venescin lieto hroniskas vēnu mazspējas simptomu mazināšanai. Venescin ir zāles, kuru sastāvā ietilpst zirgkastaņa sēklu sausais ekstrakts, rutozīds un eskulīns. Tiek uzskatīts, ka šo zāļu lietošana palielina asinsvadu tonusu un samazina to caurlaidību, kā arī palielina kapilāru sieniņu mehānisko rezistenci. . Vairāk par produktu

Piegāde
BEZ MAKSAS AR PASTA STACIJU

Saņem rīt, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI RĪTDIEN

Saņem pirmdien, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

Pirms zāļu lietošanas izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

par produktu

par produktu

Venescin, 30 tabletes

 

Venescin lieto hroniskas vēnu mazspējas simptomu mazināšanai.

 

Venescin ir zāles, kuru sastāvā ietilpst zirgkastaņa sēklu sausais ekstrakts, rutozīds un eskulīns.

 

Tiek uzskatīts, ka šo zāļu lietošana palielina asinsvadu tonusu un samazina to caurlaidību, kā arī palielina kapilāru sieniņu mehānisko rezistenci.

 

sastāvs
Aktīvās vielas: 25 mg zirgkastaņa sēklu sausā ekstrakta (5,5-8:1) (ekstraģents 70 % (tilp.%.) etilspirts), 15 mg rutozīda trihidrāta, 0,5 mg eskulīna (6glikozīd-6,7-dihidroksikumarīns).

 


lietošana
Vienmēr lietojiet Venescin tieši tā, kā norādīts lietošanas instrukcijā vai arī kā ārsts Jums stāstījis. Neskaidrību gadījumā vaicājiet ārstam vai farmaceitam.
Iekšķīgai lietošanai.
Pieaugušie: 2 apvalkotās tabletes 3 reizes dienā.
Terapijas ilgums:
Ja Jūsu simptomi pasliktinās vai neizzūd pēc 3 nedēļām, Jums jākonsultējas ar savu ārstu. Ja Jums liekas, ka Venescin iedarbība ir par stipru vai par vāju, konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu.

 

ražotājs

Herbapol S.A., Polija

Skatīt reģistros