Vilkābele plus (Bojarašņik plus), 20 kapsulas
Vilkābele plus (Bojarašņik plus), 20 kapsulas
Vilkābele plus (Bojarašņik plus), 20 kapsulas
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Vilkābele plus (Bojarašņik plus), 20 kapsulas

4,27€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Vilkābele plus (Bojarašņik plus), 20 kapsulas Vilkābele ir uztura bagātinātājs. Vilkābeles lapu farmakoloģiskā aktivitāte ir saistīta ar to sastāvā ietilpstošiem flavonoīdiem hiperozīdu, kvercetīnu un veteksīnu, kas rada kardiotinisko, sirds asinsvadus paplašinošo, hipotensīvo un antiaritmisko iedarbību, samazina kapilāru caurlaidību un trauslumu, piedalās oksidēšanas un reducēšanas procesos. Vilkābele mazina miokarda un centrālās ...

Vairāk par produktu

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!

Par produktu

Vilkābele plus (Bojarašņik plus), 20 kapsulas Vilkābele ir uztura bagātinātājs. Vilkābeles lapu farmakoloģiskā aktivitāte ir saistīta ar to sastāvā ietilpstošiem flavonoīdiem hiperozīdu, kvercetīnu un veteksīnu, kas rada kardiotinisko, sirds asinsvadus paplašinošo, hipotensīvo un antiaritmisko iedarbību, samazina kapilāru caurlaidību un trauslumu, piedalās oksidēšanas un reducēšanas procesos. Vilkābele mazina miokarda un centrālās nervu sistēmas uzbudināmību. Vilkābele rada pozitīvu iedarbību pie sirds funkcionālajām slimībām, vairogdziedzera slimībām, ko pavada sirdsklauves. Vilkābeles spazmolītisko efektu saista ar triterpena savienojumu un glikozīdu klātbūtni augā. Šo vielu klātbūtne nosaka arī to ietekmi uz venozā spiediena līmeni un asinsvadu sieniņu funkcijas uzlabošanu. Magnijs spēlē svarīgu lomu sirds neiromuskulārās aktivitātes regulēšanā, stabilizē sirds ritmu, atvieglo nervu spriedzes simptomus, nemieru un uzbudināmību. Magnijs normalizē nervu sistēmas darbību, ir pretstresa makroelements, samazina neironu uzbudināmību un nervu impulsa vadīšanu. Tas ir nepieciešams normālai kaulu veidošanai un muskuļaudu funkcionēšanai, veicina nervu impulsa vadīšanu, piedalās daudzos metabolisma procesos. Magnijs novērš muskuļu krampjainu saraušanos, tam piemīt asinsvadu paplašinoša un spazmolītiska iedarbība. Magnija deficīts organismā izpaužas kā muskuļu nespēks, tremors, tetanija, ataksija, reflektoras uzbudināmības paaugstināšanās, uzbudināmība, miega traucējumi, sirds ritma traucējumi, kā arī diareja.

sastāvs

2 / 4 kapsulām: Vilkābeles lapas vai lapas ar ziediem 200 / 400 mg; magnijs (magnija citrāts) 40 mg(13 % no IDD) / 80 mg (26 % no IDD); bišu vasks (glazētājviela); attīrīts lecitīns (antioksidants); saulespuķu eļļa; želatīns; glicerīns (mitrumuzturētājs); titāna dioksīds, briljantzilais FCF un dzelzs oksīdi (krāsvielas); attīrīts ūdens.  

lietošana
Pieaugušajiem 1 – 2 kapsulas 2 reizes dienā pēc ēšanas no rīta un vakarā 4 – 6 nedēļas. 
ražotājs

Minskinterkaps, Baltkrievija

Skatīt reģistros

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 186 reizes