Product
Thumb
Sports un svara korekcija

Citramons Forte, 120 tabletes

Eur 8,74 120 tabletes
daudzums
Produkts nav pieejams

Citramons Forte, 120 tabletes Paracetamolam un acetilsalicilskābei ir pretsāpju, temperatūru pazeminoša un mērena pretiekaisuma iedarbība, bet kofeīns pastiprina paracetamola un acetilsalicilskābes pretsāpju iedarbību. Citramonu forte lieto: kā pretsāpju līdzekli vāji vai mēreni izteikta, īpaši iekaisumu (frontīta, haimorīta u.c.) izraisīta sāpju sindroma gadījumos;temperatūras pazemināšanai dažādas izcelsmes drudža laikā;kombinējot ar citiem līdzekļiem. Vairāk par produktu

Piegāde
BEZ MAKSAS AR PASTA STACIJU

Saņem rīt, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI RĪTDIEN

Saņem parīt, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

Pirms zāļu lietošanas izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

par produktu

par produktu

Citramons Forte, 120 tabletes

 

Paracetamolam un acetilsalicilskābei ir pretsāpju, temperatūru pazeminoša un mērena pretiekaisuma iedarbība, bet kofeīns pastiprina paracetamola un acetilsalicilskābes pretsāpju iedarbību. Citramonu forte lieto:

 

  • kā pretsāpju līdzekli vāji vai mēreni izteikta, īpaši iekaisumu (frontīta, haimorīta u.c.) izraisīta sāpju sindroma gadījumos;
  • temperatūras pazemināšanai dažādas izcelsmes drudža laikā;
  • kombinējot ar citiem līdzekļiem, tas izmantojams tādu slimību terapijā, kuras pavada sāpes vai paaugstināta temperatūra (migrēna, galvassāpes, zobu sāpes, neiralģijas (nervu sāpes), muskuļu sāpes, locītavu sāpes, menstruālās sāpes, saaukstēšanās, gripa, akūtas augšējo elpceļu slimības).
sastāvs
Aktīvās vielas: Acetilsalicilskābe, paracetamols un kofeīns. Katra tablete satur 320 mg acetilsalicilskābes, 240 mg paracetamola un 40 mg kofeīna, pārrēķinot uz sauso vielu.

Citas sastāvdaļas ir citronskābe, kartupeļu ciete, povidons, kroskarmelozes nātrija sāls, magnija stearāts, kakao.

 


lietošana
Vienmēr lietojiet Citramonu forte tieši tā, kā ārsts vai farmaceits Jums teicis. Neskaidrību gadījumā vaicājiet ārstam vai farmaceitam.

Citramona forte tabletes lieto iekšķīgi.

Devas pieaugušajiem – pa 1-2 tabletēm 2–3 reizes dienā; maksimālā diennakts deva ir 6 tabletes, to sadala trīs reizes devās.

Ārstēšanas kursa ilgums atkarīgs no terapijas efektivitātes, taču nedrīkst pārsniegt 5 dienas kā pretsāpju līdzeklis un 3 dienas kā temperatūru pazeminošs līdzeklis bez ārsta norādījuma un uzraudzības.

 

ražotājs

BRIZ SIA, Latvija

Skatīt reģistros