Product
Thumb
Sports un svara korekcija

Nealgin, 10 tabletes

Eur 1,82 10 tabletes
daudzums
Produkts nav pieejams

Nealgin, 10 tabletes Nealgin ir pretsāpju līdzeklis. Tas remdē vieglas un mērenas sāpes un mazina drudzi. To lieto vieglu un mērenu galvassāpju, zobu sāpju, menstruālo sāpju, reimatisku sāpju, pēcoperācijas sāpju, kā arī sāpju un drudža remdēšanai saaukstēšanās slimību gadījumā. . Vairāk par produktu

Piegāde
BEZ MAKSAS AR PASTA STACIJU

Saņem rīt, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI RĪTDIEN

Saņem parīt, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

Pirms zāļu lietošanas izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

par produktu

par produktu

Nealgin, 10 tabletes

 

Nealgin ir pretsāpju līdzeklis.

 

Tas remdē vieglas un mērenas sāpes un mazina drudzi. To lieto vieglu un mērenu galvassāpju, zobu sāpju, menstruālo sāpju, reimatisku sāpju, pēcoperācijas sāpju, kā arī sāpju un drudža remdēšanai saaukstēšanās slimību gadījumā.

 

sastāvs
Aktīvās vielas: Propyphenazonum, Coffeinum, Paracetamolum 

 


lietošana
Ieteicamā reizes deva pieaugušajiem (tai skaitā vecākā gadagājuma cilvēkiem) un pusaudžiem pēc 16 gadu vecuma ir pa 1-2 tabletēm. 12-16 gadu veciem pusaudžiem pa vienai tabletei.  Vajadzības gadījumā 24 stundu laikā šo devu var atkārtot trīs reizes ar devu intervālu ne mazāk kā 4 stundas. Bērniem un pusaudžiem līdz 12 gadiem šo zāļu lietošana ir kontrindicēta. Tablete jālieto kopā ar bagātīgu ūdens vai cita šķidruma daudzumu. Nevajadzētu pārsniegt lietošanas instrukcijā norādītās Nealgin devas. Nealgin, tāpat kā visus pretsāpju līdzekļus, regulāri nedrīkst lietot ilgu laika periodu (ne ilgāk par 7 dienām), ja vien ārsts to nav ordinējis. Bieža pretsāpju līdzekļu lietošana galvassāpju mazināšanai var izraisīt hroniskas galvassāpes.

 

ražotājs

Stirolbiofarm Baltikum, SIA, Latvija

Skatīt reģistros