Product
Thumb
Stress un nervu sistēma

Futura Ginkgo Biloba Plus, 60 tabletes

Eur 9,32 60 tabletes
daudzums
Produkts nav pieejams

Divdaivu ginks ir viena no vecākajām koku sugām pasaulē, kas bija pazīstama jau pirms 300 miljoniem gadu. Ķīnas medicīnā šo augu izmantoja jau izsenis. Mūsdienās ginka ietekmi uz veselību ir pētījuši zinātnieki arī Eiropā. Ir pierādīts, ka divdaivu ginks uzlabo atmiņu un veicina asāku domāšanu. Divdaivu ginka lapu ekstrakts veicina. Vairāk par produktu

Piegāde
BEZ MAKSAS AR PASTA STACIJU

Saņem pirmdien, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI NĀKAMAJĀ DARBA DIENĀ

Saņem otrdien, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

IEVĒRĪBAI
Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!

par produktu

par produktu

Divdaivu ginks ir viena no vecākajām koku sugām pasaulē, kas bija pazīstama jau pirms 300 miljoniem gadu. Ķīnas medicīnā šo augu izmantoja jau izsenis. Mūsdienās ginka ietekmi uz veselību ir pētījuši zinātnieki arī Eiropā. Ir pierādīts, ka divdaivu ginks uzlabo atmiņu un veicina asāku domāšanu. Divdaivu ginka lapu ekstrakts veicina perifēro asins mikrocirkulāciju, uzlabo skābekļa izmantošanu arī smadzenēs, tas stimulē atmiņas procesus, veicina prāta spējas, uzlabo izziņas procesu un koncentrēšanās spējas, īpaši cilvēka organisma novecošanās procesā. Divdaivu ginka lapu ekstrakts: veicina perifēro asins mikrocirkulāciju; palīdz saglabāt kognitīvās (izziņas) funkcijas; veicina normālas kardiovaskulārās un nervu sistēmas funkcijas.

sastāvs

Apjoma palielinātāji (dikalcija fosfāts, mikrokristāliskā celuloze), saharoze, divdaivu ginka ekstrakts, maltodekstrīns, glazētājvielas (taukskābju magnija sāļi, hidroksipropilmetilceluloze). 

 

lietošana
1 līdz 2 tabletes dienā, no 18 gadu vecuma. Tabletes jānorij veselas, uzdzerot ūdeni. Nav ieteicams grūtniecēm un ar krūti barojošām māmiņām.

 

ražotājs

Orkla Health AS, Dānija

Skatīt reģistros