-60%
Ladza-Alka 2, ārstniecības augu maisījums (5-7 dienām), 80 g
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ladza-Alka 2, ārstniecības augu maisījums (5-7 dienām), 80 g

Drīz būs

Derīgs līdz: 28.02.2022

Ladza-Alka 2, ārstniecības augu maisījums (5-7 dienām), 80 g. Ladza-Alka 2 ir speciāls uztura bagātinātājs, veidots no savvaļā ievāktiem un kultivētiem speciāliem ārstniecības augiem, ko ieteicams lietot kā tējas novārījumu. Produkts bagātina uzturu ar maisījuma augu drogu sastāvā esošām ēteriskām eļļām, flavonoīdiem, polifenoliem, triterpēnskābēm, rūgtvielām, vitamīniem, minerālvielām polisaharīdiem un citām ...

Vairāk par produktu

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!

Par produktu

Ladza-Alka 2, ārstniecības augu maisījums (5-7 dienām), 80 g. Ladza-Alka 2 ir speciāls uztura bagātinātājs, veidots no savvaļā ievāktiem un kultivētiem speciāliem ārstniecības augiem, ko ieteicams lietot kā tējas novārījumu. Produkts bagātina uzturu ar maisījuma augu drogu sastāvā esošām ēteriskām eļļām, flavonoīdiem, polifenoliem, triterpēnskābēm, rūgtvielām, vitamīniem, minerālvielām polisaharīdiem un citām bioloģiski aktīvām vielām. Ladza-Alka 2 ir speciāli veidots uztura bagātinātājs alkohola tieksmes un paģiru sindroma likvidēšanai. No maisījuma gatavotā tēja veicina organisma attīrīšanu un atindēšanu, novērš alkohola graujošo iedarbību uz veselību, izraisa riebumu un nepatiku pret alkoholu, samazina iekaisuma procesus, ko rada alkohols, atjauno psihisko un fizisko līdzsvaru, normalizē nervu sistēmu un miegu, uzlabo dzīves kvalitāti.

sastāvs

Mazā mārsila (Thymus serpyllum) laksti; ārstniecības melisas (Melissa officinalis) laksti; rūgtās vērmeles (Artemisia absinthium) laksti; parastā apiņa (Humulus Lupulus) augkopas; ārstniecības kumelītes (Chamomilla recutita) ziedi; piparmētras (Mentha piperita) lapas. 

lietošana
Ieteicamā dienas deva 20 g dienā. Lieto kā tējas novārījumu 3-5 glāzes dienā (1 glāze 200 ml). Aplej vienu ēdamkaroti (4,0 g) maisījuma ar vienu glāzi verdoša ūdens, pavāra 3-5 minūtes, ļauj novārījumam ievilkties 20-25 minūtes, nokāš, pašus biezumus izspiež caur marli, dzer siltu vai atdzesētu (Lasiet lietošanas pamācību). Kursu var atkārtot pēc 2-3 mēneša pārtraukuma.  
ražotājs

Latvijas narkomānijas un žūpības apkarošanas fonds, Latvija

Skatīt reģistros

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 295 reizes