Liponexin Sanoswiss, 30 kapsulas
Liponexin Sanoswiss, 30 kapsulas
Liponexin Sanoswiss, 30 kapsulas
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Liponexin Sanoswiss, 30 kapsulas

10,38€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Paredzēts tikai diētiskai lietošanai cilvēkiem, kam konstatēts diabēts, nervu ceļu caurlaidības traucējumi (polineiropātija) vai ogļhidrātu metabolisma traucējumi. Svarīga informācija. Diētiskā pārtika cilvēkiem ar veselības traucējumiem. Liponexin jālieto tikai veselības aprūpes speciālistu uzraudzībā. Nav atļauts produktu lietot parenterāli. Produkts ir paredzēts pieaugušajiem. Produktu nedrīkst lietot kā vienīgo uztura avotu. Kontrindikācijas. Palielināta ...

Vairāk par produktu

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!

Par produktu

Paredzēts tikai diētiskai lietošanai cilvēkiem, kam konstatēts diabēts, nervu ceļu caurlaidības traucējumi (polineiropātija) vai ogļhidrātu metabolisma traucējumi. Svarīga informācija. Diētiskā pārtika cilvēkiem ar veselības traucējumiem. Liponexin jālieto tikai veselības aprūpes speciālistu uzraudzībā. Nav atļauts produktu lietot parenterāli. Produkts ir paredzēts pieaugušajiem. Produktu nedrīkst lietot kā vienīgo uztura avotu. Kontrindikācijas. Palielināta jutība pret jebkuru no produkta komponentiem.

sastāvs

Alfa-liposkābe, nātrija selenīts, D-alfa- tokoferols; želatīns; mitrum uzturētājs: glicerīns; ūdens; stabilizētājs: baltais un dzeltenais bišu vasks; emulga- tors: sojas lecitīns; krāsviela: dzelzs oksīda sarkanais.

lietošana
1–2 kapsulas dienā. Tām jāuzdzer pietie- kami daudz ūdens. 
ražotājs

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 19 reizes