Liponexin Sanoswiss, 30 kapsulas
Liponexin Sanoswiss, 30 kapsulas
Attēlam ir ilustratīva nozīme
Stress un nervu sistēma

Liponexin Sanoswiss, 30 kapsulas

Eur 10,38 30 kapsulas
daudzums
Paredzēts tikai diētiskai lietošanai cilvēkiem, kam konstatēts diabēts, nervu ceļu caurlaidības traucējumi (polineiropātija) vai ogļhidrātu metabolisma traucējumi. Svarīga informācija. Diētiskā pārtika cilvēkiem ar veselības traucējumiem. Liponexin jālieto tikai veselības aprūpes speciālistu uzraudzībā. Nav atļauts produktu lietot parenterāli. Produkts ir paredzēts pieaugušajiem. Produktu nedrīkst lietot kā vienīgo uztura avotu. Kontrindikācijas. Palielināta ...
Vairāk par produktu
Piegāde
BEZ MAKSAS AR SMARTPOST ITELLA PAKU TERMINĀLI VAI PAKU PUNKTU. Brīdinām, piegādes kavējas!

Saņem rīt, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI RĪTDIEN

Saņem parīt, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!

par produktu

par produktu
Paredzēts tikai diētiskai lietošanai cilvēkiem, kam konstatēts diabēts, nervu ceļu caurlaidības traucējumi (polineiropātija) vai ogļhidrātu metabolisma traucējumi. Svarīga informācija. Diētiskā pārtika cilvēkiem ar veselības traucējumiem. Liponexin jālieto tikai veselības aprūpes speciālistu uzraudzībā. Nav atļauts produktu lietot parenterāli. Produkts ir paredzēts pieaugušajiem. Produktu nedrīkst lietot kā vienīgo uztura avotu. Kontrindikācijas. Palielināta jutība pret jebkuru no produkta komponentiem.
sastāvs
Alfa-liposkābe, nātrija selenīts, D-alfa- tokoferols; želatīns; mitrum uzturētājs: glicerīns; ūdens; stabilizētājs: baltais un dzeltenais bišu vasks; emulga- tors: sojas lecitīns; krāsviela: dzelzs oksīda sarkanais.
lietošana
1–2 kapsulas dienā. Tām jāuzdzer pietie- kami daudz ūdens. 
ražotājs