Product
Thumb
Stress un nervu sistēma

Magne B6 Premium (magnijs B6), 60 tabletes

Eur 11,92 60 tabletes
daudzums
Magne B6 Premium (magnijs B6), 60 apvalkotās tabletes. Paredzēts konstatēta, izolēta vai ar citu nepietiekamību saistīta magnija deficīta ārstēšanai. Par iespējamu magnija deficītu var liecināt vairāku turpmāk nosaukto simptomu kombinācija: nervozitāte, aizkaitināmība, neliela trauksme, pārejoša noguruma sajūta un nelieli miega traucējumi; trauksmes pazīmes, piemēram, spazmas kuņģazarnu traktā vai sirdsklauves normālas ...
Vairāk par produktu
Piegāde
BEZ MAKSAS AR LATVIJAS PASTA PAKOMĀTU. Brīdinām, piegādes pakomātu noslodzes dēļ kavējas!

Saņem parīt, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI NĀKAMAJĀ DARBA DIENĀ

Saņem trešdien, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

Pirms zāļu lietošanas izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

par produktu

par produktu
Magne B6 Premium (magnijs B6), 60 apvalkotās tabletes. Paredzēts konstatēta, izolēta vai ar citu nepietiekamību saistīta magnija deficīta ārstēšanai. Par iespējamu magnija deficītu var liecināt vairāku turpmāk nosaukto simptomu kombinācija: nervozitāte, aizkaitināmība, neliela trauksme, pārejoša noguruma sajūta un nelieli miega traucējumi; trauksmes pazīmes, piemēram, spazmas kuņģazarnu traktā vai sirdsklauves normālas sirds funkcijas apstākļos; muskuļu krampji un trīce. Magnijs B6 piedevu lietošana var mazināt šos simptomus. Magnija deficīts var būt: primārs vielmaiņas traucējumu dēļ (hroniska iedzimta hipomagniēmija); sekundārs, ko izraisījusi: nepietiekama magnija uzņemšana (ļoti slikts uzturs, alkoholisms, tikai parenterāla barošana), gastrointestināla malabsorbcija jeb traucēta uzsūkšanās no kuņģa un zarnu trakta (hroniska caureja, gremošanas trakta fistulas, hipoparatireoze), pārmērīga izdalīšanās caur nierēm (nieru kanāliņu defekti, pastiprināta urīna izdalīšanās pārmērīga diurētisko līdzekļu lietošana, hronisks pielonefrīts, primārs hiperaldosteronisms, ārstēšana ar cisplatīnu).
sastāvs
Aktīvās vielas: Magnijs (Magnesium) bezūdens magnija citrāta veidā, piridoksīna hidrohlorīds (Pyridoxini hydrochloridum) jeb vitamīns B6.Viena apvalkotā tablete satur 100 mg magnija un 10 mg piridoksīna hidrohlorīda.
lietošana
Magne B6 Premium (Magnijs B6) ir paredzēts lietošanai tikai pieaugušajiem un par 6 gadiem vecākiem bērniem. Pieaugušajiem: pa 3 – 4 tabletēm dienā, dalot 2 vai 3 devās un lietojot ēšanas laikā.Par 6 gadiem vecākiem bērniem (aptuveni 20 kg): pa 2 – 4 tabletēm dienā, dalot 2 vai 3 devās un lietojot ēšanas laikā.Ja Jums liekas, ka Magne B6 Premium iedarbība ir par stipru vai par vāju, konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu.
ražotājs

SANOFI WINTHROP INDUSTRIE, Francija

Skatīt reģistros