Medisnore aerosols pret krākšanu, 50 ml
Medisnore aerosols pret krākšanu, 50 ml
Medisnore aerosols pret krākšanu, 50 ml
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Medisnore aerosols pret krākšanu, 50 ml

Drīz būs

Medisnore aerosols pret krākšanu, 50 ml. Unikāls, medicīniski pārbaudīts mutes dobuma aerosols krākšanas mazināšanai un pārtraukšanai. MediSnore™ ir aerosols, kas mazina vai likvidē krākšanas problēmu, kā arī palīdz ja ir laringīts un balss saišu pārpūles dziedātājiem, pasniedzējiem. Krācējiem mēdz būt: pazemināts rīkles un mēles muskuļu tonuss rīkles audu sabiezējums, miega ...

Vairāk par produktu

Par produktu

Medisnore aerosols pret krākšanu, 50 ml. Unikāls, medicīniski pārbaudīts mutes dobuma aerosols krākšanas mazināšanai un pārtraukšanai. MediSnore™ ir aerosols, kas mazina vai likvidē krākšanas problēmu, kā arī palīdz ja ir laringīts un balss saišu pārpūles dziedātājiem, pasniedzējiem. Krācējiem mēdz būt: pazemināts rīkles un mēles muskuļu tonuss rīkles audu sabiezējums, miega traucējumi nogurums (dziļš miegs atjauno spēkus). MediSnore™ aerosols pārklāj augšējos elpošanas ceļus ar plānu dabīgo eļļu kārtiņu, novēršot vai mazinot vibrācijas, kas ir krākšanas iemesls. Klīniski pārbaudīts un drošs. Unikāls mutes (ne deguna) aerosols ar augstu efektivitāti. Klīniskie pētījumi ar 600 pacientiem uzrādīja pārliecinošu uzlabošanos bez blakus efektiem. Dabīgs. Nesatur konservantus. Bez cukura lietojams cukura diabēta gadījumā.

sastāvs

Eļļu maisījums (minerāleļļa, mētru eļļa, eikalipta eļļa), glicerīns. 

lietošana
Lietot pirms gulēt iešanas. Sakratīt flakonu. Iepūst 3 reizes rīkles augšējā daļā , nogaidīt 15-20 sekundes un norīt. Pēc procedūras neēst un nedzert! Nelietot alkoholu.  Preparāts MediSnore™ var būt neefektīvs 1 stundu pēc alkohola lietošanas. 
ražotājs

Naveh-Pharma, Izraēla

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 191 reizes