Product
Thumb
Stress un nervu sistēma

Medisnore aerosols pret krākšanu, 50 ml

Eur 14,42 50 ml
daudzums
Medisnore aerosols pret krākšanu, 50 ml. Unikāls, medicīniski pārbaudīts mutes dobuma aerosols krākšanas mazināšanai un pārtraukšanai. MediSnore™ ir aerosols, kas mazina vai likvidē krākšanas problēmu, kā arī palīdz ja ir laringīts un balss saišu pārpūles dziedātājiem, pasniedzējiem. Krācējiem mēdz būt:pazemināts rīkles un mēles muskuļu tonussrīkles audu sabiezējums, miega traucējuminogurums (dziļš ...
Vairāk par produktu
Piegāde
BEZ MAKSAS AR LATVIJAS PASTA PAKOMĀTU. Brīdinām, piegādes pakomātu noslodzes dēļ kavējas!

Saņem otrdien, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI NĀKAMAJĀ DARBA DIENĀ

Saņem trešdien, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

par produktu

par produktu
Medisnore aerosols pret krākšanu, 50 ml. Unikāls, medicīniski pārbaudīts mutes dobuma aerosols krākšanas mazināšanai un pārtraukšanai. MediSnore™ ir aerosols, kas mazina vai likvidē krākšanas problēmu, kā arī palīdz ja ir laringīts un balss saišu pārpūles dziedātājiem, pasniedzējiem. Krācējiem mēdz būt: pazemināts rīkles un mēles muskuļu tonuss rīkles audu sabiezējums, miega traucējumi nogurums (dziļš miegs atjauno spēkus). MediSnore™ aerosols pārklāj augšējos elpošanas ceļus ar plānu dabīgo eļļu kārtiņu, novēršot vai mazinot vibrācijas, kas ir krākšanas iemesls. Klīniski pārbaudīts un drošs. Unikāls mutes (ne deguna) aerosols ar augstu efektivitāti. Klīniskie pētījumi ar 600 pacientiem uzrādīja pārliecinošu uzlabošanos bez blakus efektiem. Dabīgs. Nesatur konservantus. Bez cukura lietojams cukura diabēta gadījumā.
sastāvs
Eļļu maisījums (minerāleļļa, mētru eļļa, eikalipta eļļa), glicerīns. 
lietošana
Lietot pirms gulēt iešanas. Sakratīt flakonu. Iepūst 3 reizes rīkles augšējā daļā , nogaidīt 15-20 sekundes un norīt. Pēc procedūras neēst un nedzert! Nelietot alkoholu.  Preparāts MediSnore™ var būt neefektīvs 1 stundu pēc alkohola lietošanas. 
ražotājs

Naveh-Pharma, Izraēla