Product
Thumb
Stress un nervu sistēma

Melatonīns Actavit, 60 kapsulas

Eur 9,32 60 kapsulas
daudzums
Produkts nav pieejams

Melatonīns Actavit, 60 kapsulas. Uztura bagātinātājs. Labvēlīgo ietekmi ar diennakts ritma izjaukšanu saistīto sajūtu gadījumā panāk, uzņemot vismaz 0,5 mg ceļojuma pirmajā dienā neilgi pirms gulētiešanas un pirmajās dienās pēc nonākšanas galamērķī. Labvēlīgo ietekmi, lai samazinātu nepieciešamo laiku iemigšanai, panāk, uzņemot 1 mg melatonīna neilgi pirms gulētiešanas. Vairāk par produktu

Piegāde
BEZ MAKSAS AR PASTA STACIJU

Saņem otrdien, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI NĀKAMAJĀ DARBA DIENĀ

Saņem trešdien, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

IEVĒRĪBAI
Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!

par produktu

par produktu

Melatonīns Actavit, 60 kapsulas.

 

Uztura bagātinātājs.

 

Labvēlīgo ietekmi ar diennakts ritma izjaukšanu saistīto sajūtu gadījumā panāk, uzņemot vismaz 0,5 mg ceļojuma pirmajā dienā neilgi pirms gulētiešanas un pirmajās dienās pēc nonākšanas galamērķī.

 

Labvēlīgo ietekmi, lai samazinātu nepieciešamo laiku iemigšanai, panāk, uzņemot 1 mg melatonīna neilgi pirms gulētiešanas.

sastāvs

Viena kapsula satur 1 mg melatonīna. Melatonīns, sojas pupiņu eļļa (biezinātājs), želatīns (recinātājs), glicerīns (mitrumuzturētājs), attīrīts ūdens, bišu vasks (glazētājviela), titāna dioksīds (krāsviela).

 

lietošana
Pieaugušajiem 1 kapsula dienā pirms gulētiešanas. Actavit Melatonīnu nedrīkst lietot grūtnieces/mātes, kuras ēdina bērnu ar krūti, cilvēki ar autoimūnām slimībām vai bērni.

 

ražotājs

International Health Solutions Ltd, Lielbritānija

Skatīt reģistros