Melatosell 1 mg (melatonīns), 60 tabletes
Melatosell 1 mg (melatonīns), 60 tabletes
Melatosell 1 mg (melatonīns), 60 tabletes
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Melatosell 1 mg (melatonīns), 60 tabletes

Drīz būs

Melatonīns palīdz samazināt iemigšanai nepieciešamo laiku un atvieglot ar diennakts ritma izjaukšanu saistītās izjūtas. Melatonīns ir hormons, kas piedalās miega un nomodā būšanas ritma regulēšanā, un to izdala epifīze. Naktī un ziemas laikā melatonīns tiek izvadīts visvairāk, tā sekrēcija ir individuāla un saistīta ar vecumu. Melatosell satur 1 mg melatonīna ...

Vairāk par produktu

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!

Par produktu

Melatonīns palīdz samazināt iemigšanai nepieciešamo laiku un atvieglot ar diennakts ritma izjaukšanu saistītās izjūtas. Melatonīns ir hormons, kas piedalās miega un nomodā būšanas ritma regulēšanā, un to izdala epifīze. Naktī un ziemas laikā melatonīns tiek izvadīts visvairāk, tā sekrēcija ir individuāla un saistīta ar vecumu. Melatosell satur 1 mg melatonīna vienā tabletē. Efekts pastiprinās, ja tableti lēnām nosūkā, ļauj izkust mutē. Nesatur dzīvnieku izcelsmes sastāvdaļas.

sastāvs

Nesatur laktozi un raugu. Melatonīns 1 mg. Palīgvielas: mannīts (saldinātājs); ciete (kukurūzas vai kviešu); magnija stearāts (pretsalipes viela E470b). 

lietošana
Iemigšanai: 1 tablete pirms gulētiešanas. *) Diennakts ritma izjaukšanas saistītām izjūtām: ceļojot- pa 1 tabletei neilgi pirms gulētiešanas pirmajā ceļojuma dienā un pirmās dienas. **) Tabletes var nosūkāt vai norīt, uzdzerot ūdeni.*)  Vēlamu efektu var panākt, ieņemot 1 mg melatonīna neilgi pirms gulētiešanas.**)   Vēlamu efektu var panākt, ieņemot 0,5 mg melatonīna pirms gulētiešanas pirmajā ceļojuma dienā un pirmajās dienās pēc ierašanās galamērķī. 
ražotājs

Hankintatukku Oy, Somija

Skatīt reģistros

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 189 reizes