Product
Thumb
Stress un nervu sistēma

Relaxor Forte, 60 tabletes

Eur 10,04 60 tabletes
daudzums
Relaxor Forte, 60 tabletes Standartizēta pasifloras ekstrakta tabletes. Pasiflora mazina sasprindzinājumu, nomierina un palīdz labāk koncentrēties. Pasiflora palīdz drošāk un pārliecinātāk justies jaunā, neierastā situācijā. Pasifloru ieteicams lietot pie nepatīkamiem gadījumiem (sarunas, tikšanās), pie uztraukuma un stresa. Lietošanas laikā nav miega efekta. Nemazina darba spējas, bet uzlabo dabisko nakts mieru ...
Vairāk par produktu
Piegāde
BEZ MAKSAS AR LATVIJAS PASTA PAKOMĀTU. Brīdinām, piegādes pakomātu noslodzes dēļ kavējas!

Saņem rīt, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI RĪTDIEN

Saņem parīt, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!

par produktu

par produktu
Relaxor Forte, 60 tabletes Standartizēta pasifloras ekstrakta tabletes. Pasiflora mazina sasprindzinājumu, nomierina un palīdz labāk koncentrēties. Pasiflora palīdz drošāk un pārliecinātāk justies jaunā, neierastā situācijā. Pasifloru ieteicams lietot pie nepatīkamiem gadījumiem (sarunas, tikšanās), pie uztraukuma un stresa. Lietošanas laikā nav miega efekta. Nemazina darba spējas, bet uzlabo dabisko nakts mieru un atpūtu.
sastāvs
Glikoze, pasifloras (kaislību puķes) lakstu ekstr., glazētājvielas - guāra sveķi, magnija stearāts, pretsalipes viela - silīcija dioksīds, piparmētru eļļa. 
lietošana
1 - 4 tabl. dienā. Efekts pastiprinās, ja tableti lēnām sūkā, ļauj izkust mutē.  
ražotājs

Hankintatukku Oy, Somija

Skatīt reģistros