Product
Thumb
Stress un nervu sistēma

Silvanols Silvadeprex, 30 kapsulas

Eur 9,60 30 kapsulas
daudzums

Silvanols Silvadeprex, 30 kapsulas Silvadeprex sekmē fizisko un garīgo labsajūtu. Asinszāle, baldriāns un rodiola jeb zeltsakne paaugstina izturību pret ikdienas stresu, stabilizē emocijas, līdzsvaro garastāvokli un sekmē veselīgu miegu. Muira puama un sarkanais āboliņš palīdz menopauzes laikā samazināt karstuma viļņus, svīšanu un nemieru. Īpaši ieteicams paaugstinātas spriedzes apstākļos. Vairāk par produktu

Piegāde
BEZ MAKSAS AR PASTA STACIJU

Saņem rīt, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI RĪTDIEN

Saņem parīt, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

IEVĒRĪBAI
Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!

par produktu

par produktu

Silvanols Silvadeprex, 30 kapsulas

 

Silvadeprex sekmē fizisko un garīgo labsajūtu.

 

Asinszāle, baldriāns un rodiola jeb zeltsakne paaugstina izturību pret ikdienas stresu, stabilizē emocijas, līdzsvaro garastāvokli un sekmē veselīgu miegu.

 

Muira puama un sarkanais āboliņš palīdz menopauzes laikā samazināt karstuma viļņus, svīšanu un nemieru.

 

Īpaši ieteicams paaugstinātas spriedzes apstākļos.

sastāvs

Sarkanā āboliņa ekstrakts (izoflavoni ≥ 8 %), Bupleires ekstrakts (4:1), Rodiolas ekstrakts (salidrozīdi ≥ 1 %), Asinszāles ekstrakts (3,5-5:1), Baldriāna ekstrakts (4:1), Muiras puamas ekstrakts (4:1). Citas sastāvdaļas: fibrekss (šķiedrviela); želatīns (kapsulas apvalks).

 

lietošana
Ieteicams lietot iekšķīgi līdz 2 kapsulām vienu reizi dienā no rīta. Lietošanas ierobežojumi: paaugstināta jutība (alerģija) pret kādu no produkta sastāvdaļām. Grūtniecības un bērna zīdīšanas laikā lietot pēc konsultācijas ar ārstu. Bērniem produkts nav ieteicams.

 

ražotājs

Silvanols, Latvija

Skatīt reģistros