Stop Stress komplekts, 2 x 30 kapsulas
Stop Stress komplekts, 2 x 30 kapsulas
Stop Stress komplekts, 2 x 30 kapsulas
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Stop Stress komplekts, 2 x 30 kapsulas

9,14€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Stop Stress komplekts, 2 x 30 kapsulas. Stresa aizsardzības formula - ietver sevī 17 cilvēka organismam noderīgus komponentus vitamīnus, aminoskābes, mikroelementu un ārstniecības augus. Satraukums un stress iedragā mūsu veselību. Mēs kļūstam viegli aizkaitināmi, ātri sadusmojamies. Mūsu darbības un rīcība nav pārdomāta, tās var būt pat iracionālas. Stresa laikā mums ...

Vairāk par produktu

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!

Par produktu

Stop Stress komplekts, 2 x 30 kapsulas. Stresa aizsardzības formula - ietver sevī 17 cilvēka organismam noderīgus komponentus vitamīnus, aminoskābes, mikroelementu un ārstniecības augus. Satraukums un stress iedragā mūsu veselību. Mēs kļūstam viegli aizkaitināmi, ātri sadusmojamies. Mūsu darbības un rīcība nav pārdomāta, tās var būt pat iracionālas. Stresa laikā mums ir grūtības koncentrēties svarīgu jautājumu vai problēmu risināšanai, mēs pieņemam nepareizus lēmumus. Rezultātā kļūdas darbā vai studijās, konflikti ar kolēģiem un neizpratne ģimenē. Spriedze ieilgst, tiek traucēts miegs, iestājas bezspēks un problēmas ar neveiksmēm seko Jums līdzi. STOP STRESS® mazina aizkaitināmību, normalizē miegu un nervu sistēmas darbību.

sastāvs

Želatīns, magnija oksīds, pasifloras ekstrakts, piparmētras ekstrakts, L-glicīns, L-tirozīns, silīcija dioksīds (pretsalipes viela), nikotīnamīds, L-askorbīnskābe, L-teanīns, baldriāna ekstrakts, melisas ekstrakts, apiņu ekstrakts, ingvera ekstrakts, mikrokristāliskā celuloze (apjoma palielinātājs), magnija stearāts (pretsalipes viela), melatonīns, tiamīna hidrohlorīds, riboflavīns, piridoksīna hidrohlorīds, folijskābe.   

lietošana
1-2  kapsulas 2 reizes dienā ēšanas laikā vai pēc ēšanas. STOP STRESS® rekomendē lietot ne mazāk kā 30 dienas. Neizraisa pierašanu. Atkārtot kursu pēc vajadzības.  
ražotājs

ES pēc SIA ''BF-ESSE'' pasūtījuma

Skatīt reģistros

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 256 reizes