Product
Thumb
Vitamīni un minerālvielas

HealthAid Immutone, 30 kapsulas

Eur 21,40 30 kapsulas
daudzums
Produkts nav pieejams

Immutone ir veidots izmantojot Grenlandes haizivs aknu eļļu, kas ir bagāta  ar alkilgliceroliem un attīrīta no piemaisījumiem. Tas palīdz uzturēt ķermeņa imūno un gremošanas sistēmas. Alkilgliceroli ir iesaistīti balto asins šūnu ražošanā un tiem ir svarīga loma ķermeņa imūnsistēmas veselības optimizēšanā. Immutone haizivs aknu eļļa ir iegūta no haizivīm, kas. Vairāk par produktu

Piegāde
BEZ MAKSAS AR PASTA STACIJU

Saņem pirmdien, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI NĀKAMAJĀ DARBA DIENĀ

Saņem otrdien, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

IEVĒRĪBAI
Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!

par produktu

par produktu

Immutone ir veidots izmantojot Grenlandes haizivs aknu eļļu, kas ir bagāta  ar alkilgliceroliem un attīrīta no piemaisījumiem. Tas palīdz uzturēt ķermeņa imūno un gremošanas sistēmas. Alkilgliceroli ir iesaistīti balto asins šūnu ražošanā un tiem ir svarīga loma ķermeņa imūnsistēmas veselības optimizēšanā. Immutone haizivs aknu eļļa ir iegūta no haizivīm, kas atrodamas no piesārņojuma brīvos okeāna ūdeņos Grenlandes piekrastē.

 

sastāvs

Haizivs aknu eļļa, kapsulas apvalks (želatīns, mitrumuzturētājs: glicerīns, attīrīts ūdens).

Nesatur raugu, lipekli (glutēnu), kviešus, šķiedrvielas, soju, cukuru, mākslīgas  krāsvielas, konservantus un aromatizētājus.

 

lietošana
Pieaugušiem un bērniem vecākiem  par 12 gadiem, viena kapsula dienā ēšanas laikā, ja nepieciešams, var palielināt līdz divām kapsulām  dienā, vai kā ieteicis Jūsu ārsts. Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu. Glabāt sausā, bērniem nepieejamā vietā, istabas temperatūrā.  Neizmantot  uztura bagātinātājus kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotājus.

 

ražotājs

HealthAid Ltd., Lielbritānija

Skatīt reģistros