Magnesan Magnijs + B grupas vitamīni, 100 tabletes
Magnesan Magnijs + B grupas vitamīni, 100 tabletes
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Magnesan Magnijs + B grupas vitamīni, 100 tabletes

6,35€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Magnesan Magnijs plus + B grupas vitamīni, 100 tabletes. Minerālvielu un vitamīnu uztura bagātinātājs. Labi uzsūcas. Nekairina gremošanas traktu. Pret krampjiem un asinsvadu spazmām. Magnijs ir sirdij, muskuļiem un nerviem īpaši svarīga minerālviela. Magnijs novērš asinsvadu spazmas un krampjus, nomierina nemierīgus kāju muskuļus un palīdz iemigt. Magnesan satur trīs dažādus ...
Vairāk par produktu

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!

Par produktu

Magnesan Magnijs plus + B grupas vitamīni, 100 tabletes. Minerālvielu un vitamīnu uztura bagātinātājs. Labi uzsūcas. Nekairina gremošanas traktu. Pret krampjiem un asinsvadu spazmām. Magnijs ir sirdij, muskuļiem un nerviem īpaši svarīga minerālviela. Magnijs novērš asinsvadu spazmas un krampjus, nomierina nemierīgus kāju muskuļus un palīdz iemigt. Magnesan satur trīs dažādus magnija savienojumus, kas uzsūcas atšķirīgās zarnu trakta daļās. Pateicoties tam, magnijs ātri uzsūcas un darbojas ilgstoši. Vitamīni B1, B3 un B6 uzlabo magnija uzsūkšanos.
sastāvs
Magnija citrāts, magnija oksīds, magnija bisglicināts, nikotīnamīds, vit.B3, piridoksīna hidrohlorīds, vit.B6, tiamīna mononitrāts, vit.B1. Nesatur laktozi, raugu, glutēnu, saldinātājus. 
lietošana
4 tabl. dienā ēšanas laikā. Norīt veselas, uzdzerot šķidrumu. 
ražotājs

Hankintatukku Oy, Somija

Skatīt reģistros

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 125 reizes