Product
Thumb
Vitamīni un minerālvielas

Magvit B6, 50 tabletes

Eur 8,08 50 tabletes
daudzums
Produkts nav pieejams

Magvit B6 satur magniju un B vitamīnu piridoksīna hidrohlorīda veidā. Magnijs ir ķīmisks elements, kas nepieciešams dažādiem organisma vielmaiņas procesiem. Tā bioloģiskā aktivitāte saistīta ar dažādu šūnu enzīmu aktivizēšanu un neiromuskulārās uzbudināmības samazināšanu. Magnijam ir svarīga loma kaulu veidošanās procesā. Magnija trūkums rada paaugstinātu uzbudināmību, koncentrēšanās un iemigšanas grūtības, paaugstinātu. Vairāk par produktu

Piegāde
BEZ MAKSAS AR PASTA STACIJU

Saņem pirmdien, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI NĀKAMAJĀ DARBA DIENĀ

Saņem otrdien, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

Pirms zāļu lietošanas izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

par produktu

par produktu

Magvit B6 satur magniju un B vitamīnu piridoksīna hidrohlorīda veidā. Magnijs ir ķīmisks elements, kas nepieciešams dažādiem organisma vielmaiņas procesiem. Tā bioloģiskā aktivitāte saistīta ar dažādu šūnu enzīmu aktivizēšanu un neiromuskulārās uzbudināmības samazināšanu. Magnijam ir svarīga loma kaulu veidošanās procesā. Magnija trūkums rada paaugstinātu uzbudināmību, koncentrēšanās un iemigšanas grūtības, paaugstinātu jutību pret stresu un muskuļu darbības traucējumus. Magnija trūkums palielina augsta asinsspiediena, sirds asinsvadu (koronāro artēriju) slimības, miokarda infarkta un sirds aritmijas risku. B6 vitamīns veicina magnija uzsūkšanos asinīs no kuņģa - zarnu trakta, tā iekļūšanu šūnas iekšienē cauri šūnu membrānām, kā arī samazina magnija izvadīšanu ar urīnu – tas palīdz uzturēt nepieciešamo magnija līmeni šūnās. Magvit B6 tabletē esošā B vitamīna dienas deva ir pietiekama, lai novērstu magnija trūkumu.

sastāvs
Aktīvās vielas: Magnesium, Pyridoxini hydrochloridum.

 


lietošana
Pieaugušajiem un bērniem pēc 12 gadu vecuma (pusaudžiem): pa 1–2 tabletēm divas reizes dienā. Jaunākiem bērniem – tikai pēc ārsta ieteikuma.

 

ražotājs

GlaxoSmithKline Pharmaceuticals S.A., Polija

Skatīt reģistros