jaunums
Magvit Platinum, 30 tabletes
Magvit Platinum, 30 tabletes
Magvit Platinum, 30 tabletes
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Magvit Platinum, 30 tabletes

15,80€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

ĀTRA & ILGSTOŠA IEDARBĪBA Muskuļiem, nerviem, enerģijai*

Magvit Platinum 3 fāžu tehnoloģijas tablete izdala magniju organismā 3 dažādos etapos, ļaujot magnijam iedarboties ātri un ilgstoši. Šajā produktā magnijs ir magnija oksīda un bisglicināta kombinācija. Bisglicināts ir organisks magnija avots ar augstāku biopieejamību (un tādēļ labu uzsūkšanos), salīdzinot ar standarta (neorganiskajiem) magnija ...

Vairāk par produktu

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!

Par produktu

ĀTRA & ILGSTOŠA IEDARBĪBA Muskuļiem, nerviem, enerģijai*

Magvit Platinum 3 fāžu tehnoloģijas tablete izdala magniju organismā 3 dažādos etapos, ļaujot magnijam iedarboties ātri un ilgstoši. Šajā produktā magnijs ir magnija oksīda un bisglicināta kombinācija. Bisglicināts ir organisks magnija avots ar augstāku biopieejamību (un tādēļ labu uzsūkšanos), salīdzinot ar standarta (neorganiskajiem) magnija avotiem. *Magnijs veicina normālu muskuļu darbību, palīdz samazināt nogurumu un nespēku un veicina normālu nervu sistēmas darbību. B12 vitamīns palīdz nodrošināt normālu enerģijas ieguves vielmaiņu. B6 vitamīns un magnijs veicina normālas psiholoģiskās funkcijas.

sastāvs

Magnija oksīds; magnija bisglicināts; apjoma palielinātāji: mikrokristāliskā celuloze (E460(i)), dikalcija fosfāts (E341(ii)) un hidroksipropilceluloze (E463); stabilizētājs: hidroksipropilmetilceluloze (E464); pretsalipes vielas: taukskābju monoglicerīdi un diglicerīdi (E471), taukskābju magnija sāļi (E470b), silīcija dioksīds (E551), šķērsšūtās karboksimetilcelulozes nātrija sāls (E468) un polivinilpolipirolidons (E1202); B6 vitamīns (piridoksīna hidrohlorīds); B12 vitamīns (ciānkobalamīns); krāsvielas: indigokarmīns (E132) un karmīnskābe (E120).

lietošana
Pieaugušajiem 1 tablete dienā, uzdzerot pietiekošu daudzumu šķidruma.
ražotājs

Abtei OP Pharma GmbH, Vācija

Skatīt reģistros

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 54 reizes