Olimp Labs Chela Mag B6+D3, 30 kapsulas
Olimp Labs Chela Mag B6+D3, 30 kapsulas
Olimp Labs Chela Mag B6+D3, 30 kapsulas
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Olimp Labs Chela Mag B6+D3, 30 kapsulas

11,97€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Olimp Labs Chela Mag B6+D3, 30 kapsulasUnikāla, jaunākās paaudzes organiskā magnija helāta un D3 vitamīna bioaktīva formula ar B6 un aktīvo K2 (MK-7) vitamīniem normāla magnija un D3 vitamīna līdzsvara uzturēšanai, deficīta mazināšanai un vispārējai veselībai. Viena kapsula satur magnija helātu kombinācijā ar augstu D3 vitamīna devu (2000SV) un dabīgu ...
Vairāk par produktu

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!

Par produktu

Olimp Labs Chela Mag B6+D3, 30 kapsulasUnikāla, jaunākās paaudzes organiskā magnija helāta un D3 vitamīna bioaktīva formula ar B6 un aktīvo K2 (MK-7) vitamīniem normāla magnija un D3 vitamīna līdzsvara uzturēšanai, deficīta mazināšanai un vispārējai veselībai. Viena kapsula satur magnija helātu kombinācijā ar augstu D3 vitamīna devu (2000SV) un dabīgu K2 natto MK-7 vitamīnu.
sastāvs
Magnija bisglicināts (magnija aminoskābju helāts Albion®), pretsalipes viela - magnija oksīds, kapsulas apvalks - želatīns, holekalciferols, menahinons-7 (iegūts sojas fermentācijas ceļā), maltodekstrīns, pretsalipes viela - taukskābju magnija sāļi; piridoksīna hidrohlorīds, krāsviela - titāna dioksīds.  
lietošana
1-2 kapsulas dienā pēc ēšanas vai pēc ārsta norādījumiem. 
ražotājs

Olimp Laboratories Sp.z.o.o., Polija

Skatīt reģistros

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 103 reizes