Aceterin Express, 10 tabletes | internetaptieka.lv
Aceterin Express, 10 tabletes | internetaptieka.lv
Aceterin Express, 10 tabletes | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Aceterin Express, 10 tabletes

5,29€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Aceterin Express, 10 mg, 10 tabletes Pretalerģijas līdzeklis. Aceterin express pieaugušajiem un pusaudžiem, kas vecāki par 12 gadiem, lieto alerģiska rinīta (deguna gļotādas iekaisums) (sezonāls vai pastāvīgs), alerģiska konjunktivīta (acu gļotādas iekaisums) un hroniskas idiopātiskas (neskaidras izcelsmes) nātrenes simptomātiskai ārstēšanai. Aceterin express bērniem vecumā no 6 līdz 12 gadiem lieto ...
Vairāk par produktu

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Par produktu

Aceterin Express, 10 mg, 10 tabletes Pretalerģijas līdzeklis. Aceterin express pieaugušajiem un pusaudžiem, kas vecāki par 12 gadiem, lieto alerģiska rinīta (deguna gļotādas iekaisums) (sezonāls vai pastāvīgs), alerģiska konjunktivīta (acu gļotādas iekaisums) un hroniskas idiopātiskas (neskaidras izcelsmes) nātrenes simptomātiskai ārstēšanai. Aceterin express bērniem vecumā no 6 līdz 12 gadiem lieto alerģiska rinīta (sezonāla vai pastāvīga), alerģiska konjunktivīta un hroniskas idiopātiskas nātrenes simptomātiskai ārstēšanai.
sastāvs
Aktīvās vielas: Cetirizīna dihidrohlorīds. Viena tablete satur 10 mg cetirizīna dihidrohlorīda. 
lietošana
Tabletes jānorij, uzdzerot glāzi šķidruma.Pieaugušie un pusaudži, vecāki par 12 gadiem:viena tablete dienā.Ja rodas miegainība, tableti labāk lietot vakarā.Bērni vecumā no 6 līdz 12 gadiem: viena tablete dienā vai pa 5mg (½ tablete) divas reizes dienā (no rīta un vakarā).Bērni, kam ķermeņa svars mazāks par 30kg: 5mg (½ tablete) vienu reizi dienā.Bērni vecumā līdz 6 gadu vecumam Apvalkotās tabletes nav ieteicams lietot bērniem līdz 6 gadu vecumam, jo šī zāļu forma nepieļauj atbilstošu devas pielāgošanu.Klīniskie pētījumi ar bērniem nav veikti ilgāk par četrām nedēļām.Ja Jums liekas, ka Aceterin  express  iedarbība ir pārāk vāja vai pārāk spēcīga, dariet to zināmu savam ārstam. 
ražotājs

Salutas Pharma GmbH, Vācija

Skatīt reģistros

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 242 reizes