Xymelin Menthol deguna aerosols, 10 ml | internetaptieka.lv
Xymelin Menthol deguna aerosols, 10 ml | internetaptieka.lv
Xymelin Menthol deguna aerosols, 10 ml | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Xymelin Menthol deguna aerosols, 10 ml

6,53€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Xymelin Menthol deguna aerosols, 10 ml. Xymelin Menthol lieto rinīta vai sinusīta izraisīta deguna aizlikuma simptomātiskai ārstēšanai. Iesnu (rinīta) gadījumā samazina deguna gļotādas tūsku. Zāles var lietot arī deguna dobuma medicīniskas izmeklēšanas (rinoskopijas) atvieglošanai. Xymelin Menthol satur ksilometazolīna hidrohlorīdu, kas sašaurina deguna asinsvadus, tādējādi atvieglojot elpošanu caur degunu. Papildus tas ...

Vairāk par produktu

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Par produktu

Xymelin Menthol deguna aerosols, 10 ml. Xymelin Menthol lieto rinīta vai sinusīta izraisīta deguna aizlikuma simptomātiskai ārstēšanai. Iesnu (rinīta) gadījumā samazina deguna gļotādas tūsku. Zāles var lietot arī deguna dobuma medicīniskas izmeklēšanas (rinoskopijas) atvieglošanai. Xymelin Menthol satur ksilometazolīna hidrohlorīdu, kas sašaurina deguna asinsvadus, tādējādi atvieglojot elpošanu caur degunu. Papildus tas satur dabīgās eļļas - rīcineļļu un eikalipta eļļu, kas nodrošina gļotādas mitrumu.

sastāvs

Aktīvās vielas: 1 ml satur 1 mg ksilometazolīna hidrohlorīda.1 aerosola deva satur aptuveni 140 mikrogramus ksilometazolīna hidrohlorīda. 

lietošana
Parastā deva ir šāda: Pieaugušie un bērni no 10 gadu vecuma: 1 aerosola deva katrā nāsī 2-3 reizes dienā.Ārstēšanu var turpināt līdz simptomu izzušanai, tomēr maksimālais ārstēšanās ilgums ir 10 dienas. 
ražotājs

Takeda Nycomed AS, Norvēģija

Skatīt reģistros

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 213 reizes