Nutrison advanced Diason, 1000 ml | internetaptieka.lv
Nutrison advanced Diason, 1000 ml | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

0 Atsauksmes

Nutrison advanced Diason, 1000 ml

14,03€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Pilnvērtīga, sabalansēta, šķidra diētiska pārtika, paredzēta pacientu enterālai barošanai, kuras enerģētiskā vērtība 1 kcal/1 ml. Papildināts ar šķiedrvielām (6 veidu šķīstošu un nešķīstošu vielu maisījums). Produkta sastāvs piemērots cilvēkiem, kuriem ir hiperglikēmija vai cukura diabēts. Nesatur laktozi un glutēnu. Bērni un pieaugušie, kuri slimo ar galaktozēmiju un fruktozēmiju, kā arī ...
Vairāk par produktu

Par produktu

Pilnvērtīga, sabalansēta, šķidra diētiska pārtika, paredzēta pacientu enterālai barošanai, kuras enerģētiskā vērtība 1 kcal/1 ml. Papildināts ar šķiedrvielām (6 veidu šķīstošu un nešķīstošu vielu maisījums). Produkta sastāvs piemērots cilvēkiem, kuriem ir hiperglikēmija vai cukura diabēts. Nesatur laktozi un glutēnu. Bērni un pieaugušie, kuri slimo ar galaktozēmiju un fruktozēmiju, kā arī pacientiem, kuriem nepieciešama samazināta šķiedrvielu diēta. 3-6 gadus veciem bērniem nozīmēt uzmanīgi.
sastāvs
Olbaltumvielas (soja), taukvielas, ogļhidrāti (ciete un fruktoze), vitamīni un minerālvielas. 
lietošana
Produkts gatavs lietošanai. Nozīmējams kā dzeramā pārtikas piedeva vai lietojams barošanā caur zondi, pilinot ar gravitācijas metodi caur enterālās barošanas sistēmu Flocare vai dozējot ar sūkni Flocare Infinity vai Flocare 800. 1500-2000 ml atbilst dienas pārtikas vielu daudzumam. 
ražotājs

Nutricia, Nīderlande

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 32 reizes

Ielogojies un esi pirmais, kas atstāj atsauksmi