Искать среди 7500+ продуктов

Отзывы

Liels paldies par perfektu servisu. Pasutijuma apstade un piegade-viss loti operativi. Veiksu pasutijumus vel.

Alina

Paldies! Jūsu pakalpojums, kā vienmēr, vienkārši lielisks! Kurjers bija jau no paša rīta, visu saņēmu! Skaistus Jums svētkus!

Māra

PALDIES PAR ĀTRO ZĀĻU PIEGĀDI UN PAR DĀVANIŅU Jaunajā Gadā! Veiksmīgu un Jauku Jums Jauno 2019 gadu!

Sandra

Pateicos Jums par ātru pasūtījuma izpildi, un kvalitatīvu iesaiņojumu. Patīkami no jums saņemt preces. Paldies Jūsu uzņēmumam. Lai Veicas!

Sandra

sveicināti! Vēlētos atstāt atsauksmi par kurjeru, kas ved preci uz Madonu - IZCILS kurjers!!! kā brauc, tā zinu, ka diena tiks uzlabota - pajokos, pasmiesies, ar kaimiņienēm parunās

Baiba

Pateicos par tik ātru preču piegādi! Un tik jaukas dāvaniņas atsūtījāt!!! Pārsteigums bija! Pateicos! Iepirkos pie jums pirmo reizi, turpmāk to darīšu regulāri! Jums ir tādas preces, ko citur nevar dabūt un labas cenas.

Sarmīte

Labdien.Vēlējos pateikt lielu Paldies par ātru preču piegādi un par dāvaniņām,tas tiešām liek pasmaidīt! Tik ļoti patīkami atvērt pasūtījumu un ieraudzīt tur vēl pievienotos pārsteigumiņus. Super! Esmu vairākas reizes sūtījusi un vienmēr par visu esat parūpējušies. Noteikti iesaku citiem sūtīt no jums sev vēlamās lietiņas un garantēju, ka būsiet apmierināti! Paldies Jums!

Līga

Labvakar! Gribu pievienoties pozitīvajām atsauksmēm! Biju šodien pārsteigta, ka Latvijā vēl pastāv tik pozitīva apkalpošana un attieksme! Paldies jaukajam šoferītim par laipno attieksmi un paldies par mazajām dāvaniņām, atverot savu sūtījumu mani lūpu kaktiņi pacēlās maksimālā smaidā

Margita