-30%
Product
Thumb
Витамины и минералы

Futura Omega-3 рыбий жир 1000 mg, 120 капсул

Eur 24,16 Eur 16,91 120 капсул
количество

Futura Omega-3 zivju eļļa 1000 mg,120 kapsulas. FUTURA koncentrēta zivju eļļa 1000 pieaugušajiem un bērniem. Satur vērtīgās omega - 3 nepiesātinātās taukskābes (EPS un DHS) dabīgā triglicerīda formā, kas nodrošina to labāku uzsūkšanos un izmantošanu organismā. Organismā šīs neaizstājamās taukskābes neveidojās, tāpēc tās ir jāuzņem ar uzturu zivīm vai papildus ...

Подробнее о продукте
Доставка
БЕСПЛАТНО HA ПАКОМАТ LATVIJAS PASTS. Предупреждение, задержка доставки из-за загрузки пакоматoв!

Получи завтра, если заказываешь до 16:00

0
ч
0
мин
0
сек

ДО ДОСТАВКИ ЗАВТРА

Получи понедельник, если заказываешь после 16:00

Посмотреть варианты доставки

Биологически активная добавка. Биологически активная добавка не заменяет полноценного и сбалансированного питания.

о продукте

о продукте

Futura Omega-3 zivju eļļa 1000 mg,120 kapsulas. FUTURA koncentrēta zivju eļļa 1000 pieaugušajiem un bērniem. Satur vērtīgās omega - 3 nepiesātinātās taukskābes (EPS un DHS) dabīgā triglicerīda formā, kas nodrošina to labāku uzsūkšanos un izmantošanu organismā. Organismā šīs neaizstājamās taukskābes neveidojās, tāpēc tās ir jāuzņem ar uzturu zivīm vai papildus zivju eļļas veidā. Omega - 3 nepiesātinātās taukskābes: EPS un DHS veicina normālu sirds darbību; 1 DHS palīdz uzturēt normālu smadzeņu darbību un redzi; 2 Lietojot omega-3 taukskābes grūtniecības un bērna zīdīšanas laikā, mātes DHS veicina normālu augļa un zīdaiņa smadzeņu un acu attīstību. 3 Labvēlīgo ietekmi uz veselību panāk, ik dienas uzņemot vismaz: 1250 mg DHS/EPS; 2100 mg DHS; 3200 mg DHS papildus ieteicamajai omega-3 taukskābju diennakts devai pieaugušajiem, t.i.: 250 mg DHS un EPS.Omega - 3 taukskābes zivju eļļas veidā ir svarīgs ikdienas uztura papildinājums ikvienam. Īpaši ieteicams lietot bērniem, sievietēm grūtniecības un bērna zīdīšanas laikā, vecākiem cilvēkiem, kā arī cilvēkiem, kuri uzturā nelieto zivis.

состав

zivju eļļas koncentrāts (triglicerīdi), želatīns (liellopu), mitrumuzturētājs (glicerīns), d-alfa-tokoferols (vit. E), antioksidants (tokoferola ekstrakts).

использование
Pieaugušajiem 1 kapsula dienā, vai kā ārsts rekomendējis; grūtniecības un bērna zīdīšanas laikā 3 kapsulas dienā; bērniem 1 kapsula dienā. Lietot ēšanas laikā, lai nodrošinātu labāku uzsūkšanos organismā. Bērniem līdz 2 gadu vecumam lietot nav ieteicams!
производитель

Orkla Health AS, Дания

Смотрите регистры