EVOLU nano AIR PRO Nebulaizers, 1 gb. | internetaptieka.lv
EVOLU nano AIR PRO Nebulaizers, 1 gb. | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

Rating 0 Rating 0 Rating 0 Rating 0 Rating 0

0 Atsauksmes

EVOLU nano AIR PRO Nebulaizers, 1 gb.

Zīmols: EVOLU

121,89€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Inhalācijas process pielāgojas elpošanas intensitātei, kā arī ir iespējams regulēt inhalācijas ātrumu. Pārnēsājamais mebrānas inhalators šķidro medikamentu inhalācijas terapijai mājās un veselības aprūpes iestādēs. Piemērots bērniem un pieaugušajiem. Bērniem un cilvēkiem ar invaliditāti šis produkts jālieto uzmanīgi un pieaugušo uzraudzībā.

Par produktu

Zāļu šķidrums tiek pārvērst ārkārtīgi smalkās daļiņās un pacients to ieelpojot, zāles nogulsnējas tieši pacienta mutē, rīklē, trahejā, bronhos, alveolās un citās elpošanas sistēmas daļās un uzsūcas audos, nonākot līdz pat apakšējiem elpošanas ceļiem. Tādā veidā tiek sasniegts ārstēšanas mērķis.
sastāvs
Komplektā ietilpst pats inhalators (nebulaizers), zāļu kausiņš, membrānas disks, kas ir atvienojams no zāļu kausiņa, mikro USB kabelis, ieaugušo maska, bērnu maska, iemutis un uzglabāšanas maisiņš.
lietošana
Tas ir īpaši kluss. Jāuzlādē kā mobilais tālrunis izmantojot USB kabeli, tajā ir iebūvēts litija akumulators.Lietojot inhalatoru pirmo reizi, tas jāuzlādē vismaz 30 minūtes. Pilnībā uzlādēts inhalators var darboties līdz 60 minūtēm. Inhalācijas periods ir sadalīts intervālos 10 minūšu garumā.To nekādā gadījumā nedrīkst ieslēgt, kad zāļu tvertne ir tukša, jo tas var sabojāt membrānas režģi. Ja inhalatorā tiek izmantotas suspensijas, piemēram, Pulmicort, Berodual un tamlīdzīgas, nekavējoties pēc inhalācijas jāveic rūpīga medicīniskā krūzes tīrīšana saskaņā ar instrukcijām.
ražotājs

Wuxi Medical Intrument, Ķīna

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 58 reizes

Ielogojies un esi pirmais, kas atstāj atsauksmi