Eļļa sejai

(22)

Kategorija
Mērķauditorija
Ādas tips
Matu tips
Zīmols
Cena

Sejas eļļa ādas kopšanai - kas par to jāzina?

Jau izsenis sabiedrībā ir bijuši aktuāli jaunības eliksīra meklējumi, cenšoties saglabāt veselīga izskata ādu. Mūsdienās šīs rūpes par skaistumkopšanu un ādas stāvokli ir kļuvušas vēl izteiktākas. Eļļa sejai ir produktu veids, ko noteikti ir nepieciešams iekļaut savā ādas kopšanas rutīnā, lai pasargātu sevi no pāragras ādas novecošanās. Attīroša, liftinga, kopjoša, ēteriskā vai kosmētiskā - kā neapjukt InternetAptieka.lv klāstā un izvēlēties piemērotāko?

Sejas eļļa – kā atrast piemērotāko?

Sejas eļļas ir izslavētas kā viena no galvenajām sastāvdaļām sejas ādas kopšanas rutīnā. Lai saprastu, kuras ir labākās eļļas sejai, ir jāizprot, kāda iemesla dēļ vēlaties tās lietot. Lūk dažu augu eļļas, kas skaistumkopšanā ir populārākās:

  • Tējas koka eļļa - sejai tā būs ne tikai mitrinošana, bet arī ļaus atbrīvoties no aknes un tumšākiem plankumiem. Šī eļļa var tikt izmantota tās antiseptisko īpašību dēļ kā svarīga sastāvdaļa mājas aptieciņā, jo ar to var dezinficēt nelielus skrāpējumus, nobrāzumus un iegriezumus ādā;
  • Rožu eļļa - tā strādā ne tikai kā pretgrumbu līdzeklis, bet arī ir piemērota sausai un dehidrētai ādai;
  • Argāna eļļa - vēl viens jaunības eleksīrs, jo tā kavē sejas ādas šūnu novecošanos, jo tās sastāvā ir skābes, ko nespēj izstrādāt cilvēka ķermenis;
  • Kokosriekstu eļļa - ja mājās aizmirsts saules krēms vai lūpu balzams, tā var būt labs aizstājējs. Šī eļļa ir ne tikai hipoalerģiska, bet arī ātri iesūcas ādā;
  • Naktssveces eļļa - to var lietot ne vien ārīgi, bet arī kapsulu veidā.

Tāpat interneta aptiekā pieejamas daudzu citu augu kosmētiskās vai ēteriskās eļļas. Atliek iepazīties ar to sastāvu un īpašībām, lai atrastu piemērotāko eļļu savam vecumam, vajadzībām un mērķiem.

Serums, sejas krēms vai eļļa - kam priekšroka?

Sejas krēmi mitrina ādu, bet eļļa sejai palīdz noturēt mitrumu, bloķējot to. Lai palīdzētu atjaunot un nofiksētu mitrumu ādā, eļļu var lietot kopā ar ikdienas sejas krēmu, bet aizstāt sejas krēmu ar eļļu nevajadzētu.

Parasti visi ādas kopšanas līdzekļi jāuzklāj uz ādas ņemot vērā produkta konsistenci - no plānākā uz biezāko - tāpēc vispirms jālieto mitrinošs sejas krēms un tikai pēc tam sejas eļļa. 

Gan mitrinātāji, gan sejas eļļas satur lielas molekulas, kas ir paredzētas, lai lēnām uzsūktos un mitrinātu un barotu ādas ārējo slāni. Ja vēlaties dziļāku mitrināšanu, ieteicams pirms šo produktu lietošanas izmantot serumu. Tā kā serumi satur mazākas molekulas, tie uzsūcas ātrāk un var nokļūt dziļāk zem ādas slāņiem.

 

Biežāk uzdotie jautājumi

sejas eļļas palīdz ādai?

Sejas eļļas tiek uzskatītas ne tikai par mīkstinošu līdzekli, bet arī palīdz stiprināt ādas ārējo slāni, veidojot aizsargbarjeru un novēršot ūdens zudumu.

Vai ēterisko eļļu var izmantot kā sejas eļļu?

Ēteriskā eļļa jālieto saskaņā ar instrukciju. Bieži vien to nedrīkst lietot uz ādas tīrā veidā, bet jāiejauc pāris pilieni ikdienas sejas krēmā vai serumā.

Kāpēc nepieciešama sejas masāžas eļļa?

Eļļa sejas masāžai būs noderīga ne tikai, lai uzlabotu asins cirkulāciju sejas ādā un mazinātu pampumu, bet arī piešķir ādai veselīgu spīdumu. Lietojot eļļu, tiek nodrošināts, ka seja netiks traumēta, pārlieku staipīta un saglabās savu elastību arī pec masāžas, jo tiks mitrināta un pabarota.