BB, CC tonālie krēmi

(35)

Kategorija
Mērķauditorija
Ādas tips
Matu tips
Zīmols
Cena

BB, CC, tonālie krēmi - kādu izvēlēties?

Kosmētikas līdzekļu pasaulē ir daudz terminu, kas saprotami pilnīgi visiem – jēdzieni pūderkrēms un mitrinošs balzams ķermenim nerada jautājumus par to lietošanu. Situācija bieži atšķiras, ja runa ir par mūsdienās radītiem kosmētikas līdzekļiem, kuru funkcija no nosaukuma nav nolasāma. BB, CC, tonālie krēmi – ko ietver šie nosaukumi un ar ko atšķiras produkti?

Kas ir BB krēms un kas ir CC krēms?

Gan BB krēmi, gan CC krēmi ir tonējošie sejas krēmi, kas papildu ādas toņa radīšanai veic vēl kādu ļoti svarīgu funkciju. Abi šie krēmi kosmētikas produktu piedāvājumā radušies no pieprasījuma pēc jauniem un uzlabotiem kosmētikas līdzekļiem. Šie krēmi ne tikai tonē, bet arī mitrina, pasargā no saules un veic vēl daudz ko citu.

BB krēms – vairāk koriģē faktūru

Pat labākais tonālais krēms pirms BB krēma izgudrošanas nepiedāvāja tik ātru uzsūkšanos ādā un mitrinošu efektu, tāpēc kosmētikas un skaistumkopšanas salonos speciālisti tonālo un mitrinošo krēmu sajauca kopā paši. Mūsdienās abas šīs funkcijas veic BB tonālie krēmi, tādā veidā arī iegūstot nosaukumu BB, kas atšifrējot nozīmē – beauty balm vai blemish balm. Būtībā var teikt, ka BB ir mitrinošs tonālais krēms.

Kādai ādai vairāk piemērots BB krēms?

Parasti BB krēma sastāvs piemērots jebkura tipa ādai, tas ir krēmīgāks un nedaudz biezāks par CC. Nepieciešamības gadījumā ir iespējams atrast BB krēmu arī noteiktam ādas tipam.

CC krēms – vairāk koriģē krāsu

BB krēma panākumi nodrošināja to, ka drīz tika izveidots arī CC krēms, kas vairāk piemērots krāsas korekcijai. Tā arī cēlies nosaukums CC, kas atšifrējas kā colour correction. Šis krēms ir maigāks, ar to viegli noklāt lielākus ādas laukumus, lai koriģētu, piemēram, apsārtumu vai tumšākus plankumus uz ādas.

Kādai ādai vairāk piemērots CC krēms?

CC krāsu korekcija parasti vairāk piemērota nobriedušākai un taukainai ādai. Tas ir vieglāks par BB, to klāj uz tīras, mitrinātas ādas, iemasējot ar apļveida kustībām. Krēma daudzums jāizvēlas atkarībā no noklājamā laukuma lieluma.

Kādas papildu funkcijas veic BB un CC krēmi?

Mūsdienīgie tonālie krēmi sniedz ādai daudz vairāk kā toni. Parasti šie krēmi ir papildināti ar vitamīniem un minerālvielām, kas labvēlīgi ietekmē ādas izskatu un spilgtina to, aizsargā pret saules kaitīgo iedarbību, mitrina, maskē nepilnības, sniedz minimālu grima efektu. Gan BB, gan CC krēms ir piemērots ikdienas lietošanai.

Kāpēc kosmētiku ir izdevīgi iegādāties InternetAptieka.lv?

BB, CC, tonālie krēmi un jebkura cita kosmētika lielā klāstā un par labām cenām pieejama InternetAptieka.lv. Sadaļā “BB, CC, tonālie krēmi” pieejami vairāk kā četrdesmit dažādu krēmu, emulsiju un citu līdzekļu , starp kuriem pārstāvēti arī pasaulē pieprasītāko kosmētikas ražotāju produkti. Interneta aptieka ir ērta lietošanā, turklāt jebkuram pasūtījumam tiek nodrošināta bezmaksas piegāde visā Latvijā, neatkarīgi no tā vērtības. Izvēloties produktu, iespējams to atlasīt gan pēc cenas vai popularitātes, gan arī pēc pieejamo atlaižu apjoma, tādā veidā vienmēr viegli atrast labāko cenu nepieciešamajiem produktiem. Ja vēlaties saņemt papildu atlaides un vēl ātrāku iepirkšanās pieredzi, jākļūst par reģistrētu lietotāju – tas būs izdevīgi! 

Biežāk uzdotie jautājumi

Cik maksā BB un CC krēmi?

Šo krēmu cenu diapazons ir ļoti plašs - cena atkarīga no ražotāja, iepakojuma lieluma un citiem faktoriem. InternetAptieka.lv BB un CC krēmi pieejami no  11 EUR līdz 73 EUR. 

Kāds ir labs tonālais krēms sausai ādai?

Ideāls risinājums sausai āda ir BB krēms, jo tas ir tonālais krēms ar mitrinošu efektu. Tas viegli klājas, tam ir izlīdzinošs efekts, turklāt parasti BB krēmi tiek papildināti arī ar citām vērtīgām funkcijām – mitrināšanu, nelielu grima efektu, aizsardzību pret sauli.

Kāds ir labs tonālais krēms taukainai ādai?

Taukainai ādai laba izvēle ir CC krēms. Tas ir tonālais krēms, kas piemērots klāšanai uz lieliem ādas laukumiem, piesedzot apsārtumu vai tumšākus plankumus bieži pieejams ar matētu efektu. Tas kājas plānākā kārtā kā BB un notušē ādas nepilnības.

Vai ikdienā jāizmanto gan BB, gan CC krēms?

Tas atkarīgs no ādas tipa un stāvokļa. Ja ādai pietiek ar ikdienas mitrināšanu un nelielu toņa efektu, ļoti iespējams, ka var izmantot tikai BB krēmu. Ja ādas izskats prasa ko vairāk, pēc BB krēma būtu nepieciešama arī krāsas korekcija ar CC krēmu.

Vai pēc CC krēma vēl jāklāj tonālais krēms?

CC krēmu tiešām var izmantot kā bāzi zem tonālā krēma, ja nepieciešams vienmērīgāks klājums. Šis krēms ir labs pamats, kas nodrošinās ādu ar tai nepieciešamo mitrinājumu un aizsardzību.