Acu mitrināšana un barošana

(57)

Kategorija
Mērķauditorija
Ādas tips
Matu tips
Zīmols
Cena

Acu krēmi īpašai ādas kopšanai ap acīm

Āda ap acīm ir plānāka, maigāka, neaizsargātāka pret alerģiskām rekacijām un ārejās vides ietekmi, kā arī uzrāda novecošanās pazīmes ātrāk nekā citas sejas zonas. Turklāt āda ap acīm tiek ļoti bieži nodarbināta, veidojot sejas izteiksmes un paužot emocijas, piemēram, katru reizi, kad smaidāt, skatāties saulē vai pārsteigumā paplašināt acis, tiek izmantoti muskuļi.

Laika gaitā, cilvēkam paliekot vecākam, tādi faktori kā sausums, saules kaitīgā staru iedarbība un elastības zudums izraisa mazu krunciņu veidošanos. Palīdzēt mitrināt ādu ap acīm var acu krēmi. Ieskatieties InternetAptieka.lv piedāvājumā!

Kas ir acu krēmi?

Acu krēmi ir ādas mitrinātāji, kas īpaši izstrādāti acu zonai, ņemot vērā to delikāto ādu. Lai gan daži cilvēki izvēlas lietot vispārēju sejas krēmu ādai, šī zona bieži vien, īpaši paliekot vecākam, prasa papildu aprūpi un uzmanību. Āda ap acīm ir plāna un maiga, un novecošanās pazīmes visbiežāk vispirms parādās šajās smalkajās zonās. Meklējot acu krēmu, svarīgākais faktors ir ādas mitrināšana, lai āda būtu pabarota, mīksta, maiga un nezaudētu elastību.

Labākais veids, kā novērst novecošanās pazīmes ādai ap acīm, ir sākt jau laicīgi izmantot acu krēmu kā preventīvu līdzekli. Ir vieglāk novērst novecošanās pazīmes, nekā censties tās samazināt, kad tās jau ir parādījušās, tāpēc labs acu krēms var būt labs ieguldījums ādas kopšanā.

Acu krēmus var meklēt atbilstoši vecumam, piemēram, acu krēms pēc 40 vai acu krēms pēc 50 norāda uz vecumu, sākot ar kuru konkrēto krēmu būtu ieteicams lietot. Tas skaidrojams ar to, ka sastāvā esošās vielas ir piemērotas nobriedušai ādai un var būt spēcīgākas iedarbības.

Krēms ādai ap acīm - kādas funkcijas tas pilda?

  • Ādas mitrināšana – ādai ap acu zonu ir mazāk tauku dziedzeru kā citviet, kas nozīmē, ka tā ātrāk dehidrējas. Regulāra mitrinoša acu krēma lietošana var novērst un atvieglot dehidrāciju;
  • Samazina smalkās līnijas un grumbiņas – “vārnu kājiņas” un grumbiņas rodas novecojot, kolagēna un ādas elastības zuduma dēļ, gan arī ļoti aktīvi izmantojot mīmiku un pavadot daudz laika saulē bez saules aizsarglīdzekļiem un saulesbrillēm. Lai to novērstu vai mazinātu, var palīdzēt labs acu krēms ar SPF aizsargfiltru;
  • Samazina pietūkumu ap acīm – pampumu, ko izraisa šķidruma uzkrāšanās, var izraisīt tādas lietas kā miega trūkums, alerģijas vai ādas novecošanās. Labākajos acu krēmos ir sastāvdaļas, kas mazina šīs redzamās noguruma pazīmes un atsvaidzina ādu;
  • Izlīdzina ādas toni – pabarota, mitrināta āda izskatās mirdzošāka un veselīgāka. Acu krēma lietošana palīdz arī sagatavot sejas ādu dekoratīvās kosmētikas, piemēram, konsīlera uzklāšanai;
  • Stiprina un aizsargā maigo ādu – plāna zemacu āda ir neaizsargāta un vairāk pakļauta ārējās vides ietekmei. Barojošais sastāvs piešķir acu zonai elastību un papildus aizsardzību;
  • Nomierina nogurušas acis – labākie acu krēmi ir nomierinoši, barojoši, atslābinot un atsvaidzinot ādu ap acīm, piemēram, pēc ilgstoša darba pie datora. Papildus efektam acu krēmu var uzglabāt ledusskapī, panākot vēl atvēsinošāku un uzmundrinošāku efektu.

Ādu ap acīm Jums palīdzēs aprūpēt un mitrināt kvalitatīva sastāva acu krēmi. Lai atrastu sev piemērotāko, aplūkojiet tos interneta aptiekā!

 

Biežāk uzdotie jautājumi

Ar ko atšķiras acu krēmi no citiem krēmiem?

Acu krēmi ir īpaši veidoti izmantošanai ādas zonā ap acīm, lai mitrinātu, nostiprinātu un nomierinātu ādu, vienlaikus samazinot novecošanās pazīmes. Tie atšķiras ar savu konsistenci un sastāvu.

Kādas ir acu krēma priekšrocības?

Labs acu krēms var palīdzēt samazināt grumbiņu veidošanos ādai ap acīm, uzturēt elastību un vienmērīgu ādas toni, mazināt tumšos lokus un pietūkumu, sagatavot ādu grimam, stiprināt un aizsargāt acu zonas ādu.

Kā uzklāt acu krēmu?

Viegli uzklājiet nelielu daudzumu acu krēma zonā zem acīm, izmantojot zeltnesi jeb rokas ceturto pirkstu. Sāciet ar iekšējo acs stūri un virzieties uz āru, izvairoties no pārāk tuvas piekļūšanas acīm un liekas ādas berzēšanas un staipīšanas.

Vai acu krēms jālieto katru dienu?

Katra cilvēka āda, vēlmes un vajadzības ir atšķirīgas, taču acu krēms var būt svarīga līdzsvarotas, elastīgas un pabarotas ādas kopšanas rutīnas sastāvdaļa jebkurā vecumā.