Sejas maskas

(103)

Kategorija
Mērķauditorija
Ādas tips
Matu tips
Zīmols
Cena

Mitrinošas un barojošas sejas maskas ādas kopšanai

Sejas maskas skaistumkopšanas jomā pēdējos gados ir sākušas savu uzvaras gājienu. Ja kādreiz tika lietoti tikai krēmi un, iespējams, kāds serums, tad tagad pāris reizes nedēļā sejas ādu var palutināt ar sejas masku. Tās var būt efektīvs veids, kā nodrošināt intensīvu sejas ādas barošanu, mitrināšanu un pat dziedēšanu, par ko rūpējas masku īpaši izvēlētās sastāvdaļas un to turēšanas ilgums uz sejas. Uzziniet, kuras sejas maskas no InternetAptieka.lv būs Jums piemērotākās turpinājumā!

Maskas sejai - kas tās ir?

Sejas maska var piedāvāt koncentrētāku aktīvo vielu devu un intensīvākas sastāvdaļas nekā citi sejas kopšanas produkti, piemēram, sejas krēmi. Balstoties uz to sastāvu un īpašībām, varat izvēlēties sev atbilstošākās maskas, lai uzlabotu ādas stāvokli. Parasti tās tiek izmantotas arī SPA procedūrās, lai palutinātu savu labsajūtu.

Atrodiet sev piemērotāko sejas masku

Interneta aptieka piedāvā dažādus sejas kopšanas produktus, tostarp sejas maskas dažādiem ādas tipiem un stāvokļiem. Izvēlieties piemērotāko, lai sasniegtu vēlamo rezultātu. InternetAptieka.lv piedāvājumā ir atrodamas šīs un vēl citu veidu maskas:

  • Ja Jums ir sausa sejas āda vai sāk parādīties novecošanās pazīmes, jums piemērota būs mitrinoša sejas maska, kas paaugstinās mitruma līmeni;
  • Ja vēlaties samazināt grumbiņas un to veidošanos, jums noderēs sejas maskas pret grumbām, kuru sastāvā visbiežāk ir ādu mīkstinošas un izlīdzinošas sastāvdaļas, vai liftinga sejas maskas, kuru uzdevums ir atjaunot ādas elastību un tvirtumu;
  • Barojoša sejas maska sniegs komfortu sausai vai dehidrētai ādai, lai uzlabotu tās kopējo izskatu un labsajūtu;
  • Problemātiskai sejas ādai ar akni InternetAptieka.lv atrodamas sejas maskas pret pumpām, kas gan nomierinās sakairinātu un iekaisušu ādu, gan attīrīs to un palīdzēs pinnēm vai to rētām ātrāk sadzīt;
  • Ja Jūsu ādai nav īpašu problēmu un meklējat vienkāršu sejas masku ādas kopējā stāvokļa uzlabošanai un palutināšanai, Jums derēs alvejas sejas maska;
  • Ja esat sejas kopšanas produktu meklējumos mirdzošākai ādai, izmēģināšanas vērta ir gurķu maska sejai. Gurķu esences palīdz uzlabot ādas struktūru, atvēsina, uzmundrina un veicina veselīgu mirdzumu.

Kā pareizi lietot sejas maskas

Ja atrasta jūsu vajadzībām atbilstoša sejas maska, jums tā pareizi jāizmanto maksimālai efektivitātei. Masku sastāvs vai drāniņa, kas piesūcināta ar vielām, tiek uzklāta uz sejas, ļaujot iedarboties noteiktu laiku, parasti apmēram 10-20 minūtes. Tas dod sastāvdaļām vairāk laika, lai tās iekļūtu ādā un iedarbotos. Tādā veidā maska var, piemēram, palīdzēt mitrināt vai pabarot ādu, attīrīt to vai izlīdzināt toni atkarībā no konkrētā produkta sastāvdaļām un mērķa.

Ņemiet vērā šos ieteikumus, lai sasniegtu labākos rezultātus:

  • Vienmēr notīriet ādu pirms maskas lietošanas – pirms jebkuras sejas maskas uzklāšanas rūpīgi notīriet kosmētiku un ikdienas netīrumus un eļļas, kas sakrājušies dienas laikā.
  • Lietojiet to regulāri – viena reize labumu nedos. Tāpat kā citi produkti arī sejas maska ir jālieto regulāri, lai tā iedarbotos un varētu redzēt uzlabojumus. Lietojiet to pašu masku vismaz 6 līdz 8 nedēļas, pirms pieņemat lēmumu par tās izmantošanas pārtraukšanu vai turpināšanu.
  • Neatstājiet to uz sejas pārāk ilgi – vienmēr sekojiet līdzi lietošanas instrukcijai, kas atrodama uz produkta iepakojuma un kur norādīta informācija, cik ilgi maska uz sejas jāatstāj. Tāpat sekojiet līdzi, cik bieži konkrēto produktu ieteicams lietot;
  • Pēc maskas izmantošanas lietojiet krēmu - lai mitrinātu ādu un ilgāk nostiprinātu aktīvās vielas.

Veselīga sejas āda ir atkarīga no tā, kā Jūs par to rūpējaties ikdienā un kāds ir Jūsu dzīvesveids. Iekļaujiet sejas maskas savā kopšanas rituālā, kas līdztekus citiem produktiem palīdzēs uzturēt ādu starojošu un tvirtu.

Biežāk uzdotie jautājumi

Kā pareizi lietot sejas masku?

Sejas maskas jālieto uz tīras ādas, proti, tai jābūt attīrītai no dekoratīvās kosmētikas un ikdienas netīrumiem. Tad produkts ir jāuzklāj atbilstoši lietošanas instrukcijai. Pēc maskas nomazgāšanas vai noņemšanas jāturpina sejas kopšana ar citiem produktiem, piemēram, krēmu.

Kā atrast piemērotāko sejas masku?

Sejas maska jāmeklē atbilstoši ādas tipam un stāvoklim. Ja jums ir parādījušās grumbiņas un vēlaties palēnināt to veidošanās procesu, jums būs piemērota sejas maska pret grumbām vai ar liftinga iedarbību. Ja jums ir problemātiska āda ar tieksmi uz pumpu veidošanos, noderēs sejas maska, kas palīdzēs nomierināt sakairinātu ādu un attīrīs poras. Viss atkarīgs no vēlmēm un vajadzībām.

Vai sejas maska ir obligāta ādas kopšanas rituāla sastāvdaļa?

Nē, sejas maskas nav obligāti jālieto. Tas ir produkts, ko var lietot, lai pastiprinātu sejas kopšanu, piemēram, problēmu gadījumā – ja ir sausa vai problemātiska āda. Turklāt tās nav jālieto katru dienu, bet gan 1-2 reizes nedēļā atkarībā no maskas veida.