Ādai, matiem, nagiem

(195)

Kategorija
Vitamīnu un minerālvielu mērķis
Mērķauditorija
Formas
Zīmols
Cena
-25%
Lysi Cardio Forte zivju eļļa, 120 kapsulas | internetaptieka.lv

Uztura bagātinātājs

Lysi Cardio Forte zivju eļļa, 120 kapsulas

22,71€ 17,03€

-30%
AP Unicard koenzīms Q10 60mg, 30 kapsulas | internetaptieka.lv

Uztura bagātinātājs

AP Unicard koenzīms Q10 60mg, 30 kapsulas

11,07€ 7,75€

-50%
LIVOL EXTRA Skin Collagen, 60 tabletes | internetaptieka.lv

Uztura bagātinātājs

LIVOL EXTRA Skin Collagen, 60 tabletes

33,87€ 16,93€

Beotebal 10 mg, 60 tabletes | internetaptieka.lv

Bezrecepšu medikamenti

Beotebal 10 mg, 60 tabletes

24,83€

Beotebal 10 mg, 30 tabletes | internetaptieka.lv

Bezrecepšu medikamenti

Beotebal 10 mg, 30 tabletes

15,01€

-40%
Livol Multi Herba 50+, 100 tabletes | internetaptieka.lv

Uztura bagātinātājs

LIVOL MULTI Herba 50+, 100 tabletes

18,76€ 11,26€

Vitamīni matiem, nagiem, ādai – vērtīgs palīgs veselīga izskata uzturēšanā

Mirdzoši mati, tvirta āda un veseli nagi - tās šķiet elementāras lietas, tomēr, lai tās iegūtu un uzturētu, nepieciešams pastāvīgi rūpēties, lai organismā pietiktu nepieciešamo vitamīnu un uzturvielu. Uzziniet, kādi vitamīni matiem, nagiem, ādai liek izskatīties veselīgiem!

 

Labākie vitamīni ādai, matiem, nagiem – kuri tie ir?

Katrs organisms vitamīnus un uzturvielas patērē un izmanto atšķirīgā veidā, bet ir kopīgas vadlīnijas, kas attiecas gandrīz uz visiem. Lai nodrošinātu veselīgu ādas, matu un nagu izskatu, ir nepieciešams:

  • vitamīni matu augšanai un izturībai. Matu augšanai nepieciešamie vitamīni, kuriem organismā jābūt pietiekošā daudzumā, ir biotīns, selēns, cinks un varš;
  • vitamīni ādai. Veselīgas, mirdzošas un tvirtas ādas īpašnieka organismā jābūt pietiekoši daudz A, B2, C vitamīnam, biotīnam, cinkam, jodam, niacīnam, varam;
  • vitamīni nagiem. Spēcīgu un nelūstošu nagu uzturēšanai organismam nepieciešams cinks un selēns. 

Vai vitamīni matiem, nagiem, ādai ir uzņemami ar ikdienas produktiem?

Ar uzturu cilvēks var uzņemt ikdienā nepieciešamos vitamīnus, kas tiek izmantoti veselīga izskata nodrošināšanā. Daudzas no nepieciešamajām vielām cilvēks uzņem pilnībā, piekopjot veselīgu dzīvesveidu – ēdot dārzeņus un atrodoties svaigā gaisā. Lūk daži no produktiem, kurus ieteicams lietot ikdienā tieši ādas, matu un nagu veselības uzturēšanai:

 

  • zaļumi – mangolds, kreses, spināti, kāposti – veicina matu proteīnu veidošanos, kas stiprina matu saknes, tajos ir vērtīgi un labi vitamīni matu veselībai un stiprināšanai;
  • brokoļi, kāposti, tumšā šokolāde, avokado, valrieksti veicinās ādas mirdzumu un tvirtumu, jo satur daudz C  vitamīna, cinku un citas vērtīgas vielas!
  • Brazīlijas rieksti, olas u.c. – veicinās nagu stiprību un skaistumu, jo satur  selēnu, kas tiem ļoti nepieciešams.

 

Lai uzņemtu vajadzīgās vielas pareizajā daudzumā, būtu nepieciešams apēst ļoti daudz dārzeņu un ļoti daudz laika veltīt pastaigām svaigā gaisā. Ja ir pamats aizdomām, ka kāds no vitamīniem netiek uzņemts pietiekoši, iespējams organismu atbalstīt lietojot papildu vitamīnus vai vitamīnu kompleksus, turklāt, iespējams izvēlēties tādus, kas apvieno gan ādas, gan matu un nagu vajadzības.

Kā izvēlēties īsto vitamīnu kompleksu tieši sev?

Lai izvēlētos īsto vitamīnu kompleksu, nepieciešams izvērtēt savu kopējo veselību. To, ka organismā trūkst kāda mikroelementa var noteikt diezgan vienkārši – ja āda nemirdz un nav tvirta un elastīga, ja mati un nagi lūst – tas var būt rādītājs, ka nepieciešams uzņemt papildu vitamīnus. Īsto vitamīnu kompleksu vēlams izvēlēties kopā ar ārstu vai farmaceitu, ņemot vērā vecuma, dzimuma, dzīvesveida, veselības un citus rādītājus.

 

Kāpēc vitamīnus iegādāties InternetAptieka.lv?

Vitamīnus, vitamīnu kompleksus un citas medicīnas preces ir izdevīgi iegādāties InternetAptieka.lv. Vitamīni matiem, nagiem, ādai šajā vietnē atrodami lielā skaitā. Ļoti plašs ir arī medikamentu klāsts, turklāt InternetAptieka.lv nodrošina bezmaksas piegādi visā Latvijā jebkuram pasūtījumam neatkarīgi no tā vērtības. Lai atvieglotu izvēli un palīdzētu atrast īsto līdzekli, visiem klientiem ir iespēja izmantot online konsultāciju mājaslapā vai telefoniski sazināties ar farmaceitu, ja nepieciešama recepšu medikamentu iegāde (darba laikā).

 

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!

 

Biežāk uzdotie jautājumi

 

Kuri ir labākie vitamīni matiem?

To, kādi vitamīni nepieciešami matiem, iespējams noteikt tikai individuāli, jo matu vitamīni mēdz būt dažādi. Vislabākais variants – izvērtēt savu veselības stāvokli kopā ar ārstu vai matu kopšanas speciālistu un izvēlēties piemērotākos vitamīnus vai vitamīnu kompleksu. 

Vitamīni pret matu izkrišanu - kuri palīdz?

Ja runa ir par matu izkrišanas aizkavēšanu, tad organismā pietiekošā daudzumā nepieciešams biotīns, selēns, cins un varš. Parasti vitamīni pret matu izkrišanu satur visas šīs vielas.

Kādi vitamīni sejas ādai liek izskatīties veselīgākai?

Sejas ādai, tāpat kā ādai kopumā, nepieciešams pietiekoši liels A, B2, C vitamīna, biotīna, cinka, joda, niacīna un vara daudzums.  

Vai vitamīni sausai ādai palīdz efektīvāk kā mitrinoši krēmi?

Ja ir sausa āda, vitamīnu trūkums, protams, var būt viens no šī simptoma iemesliem, taču nav iespējams noteikt, kas būtu efektīvāks. Parasti nepieciešams komplekss risinājums, kurā tiek izmantoti gan vitamīnu preparāti, gan krēmi. InternetAptieka.lv pieejami gan ādas izskatu uzlabojoši vitamīni gan arī krēmi, kas paredzēti sausai un jutīgai ādai.