Par mums

Mēs lepojamies, ka InternetAptieka.lv īsā laikā kļuvusi par vadošo un lielāko interneta aptieku Latvijā. Turklāt esam vienīgā aptieka Latvijā, kas nodrošina bezmaksas piegādi no pirmā centa.

Mēs esam Latvijas uzņēmums, kuru veido jauna, progresīva, profesionāla un aizrautīga komanda. Par savu lielāko uzdevumu uzskatām rūpes par mūsu pircēju vajadzībām un labsajūtu, tāpēc ļoti novērtējam mums sniegto uzticību un cienām ikkatru klientu.

Ticam, ka mūsdienās iepirkšanās internetā ir kļuvusi par ierastu lietu, un šo procesu saviem pircējiem tiecamies piedāvāt ērtu, viegli saprotamu un patīkamu. Rūpējamies, lai, apmeklējot mūsu virtuālo aptieku, ikkatrs pircējs nonāktu mājīgā un draudzīgā telpā.

Iepirkties interneta aptiekā ir droši, tiek ievērots diskrētums. Ir iespēja pasūtīt produktus, kuru iegāde aptiekā var radīt mulsuma brīžus, iespēja izlaist garās rindas gripu sezonā un saņemt visu veselībai, labsajūtai un skaistumam nepieciešamo, neizejot ārā no mājām.

Mēs garantējam, ka visas preces ir kvalitatīvas, LR reģistrētas un 100% oriģinālas. Mēs nodrošinām ērtu BEZMAKSAS piegādi, plašu sortimentu, draudzīgas cenas un izcilu apkalpošanu.