Ārstnieciskās augu tējas

(307)

Kategorija
Mērķauditorija
Zīmols
Cena

Rudens un ziemas siltais draugs – ārstnieciskās augu tējas

Jau kopš senseniem laikiem zinām, ka silta tēja ir ātrākais un ērtākais veids kā atgūt omulību, ja ir gadījies nosalt. Tautā pieņemts uzskatīt, ka īstā brīdī pareizi izvēlēta zāļu tēja veselībai  spēj palīdzēt tikpat labi kā medikamenti, tāpēc tā jālieto prātīgi un gudri. Kas īsti ir ārstnieciskā augu tēja, kādas ir populāras Latvijā un kur tās izdevīgi iegādāties – par to raksta turpinājumā.

 

Kas ir zāļu tēja

Zāļu tēju var saukt arī par augu uzlējumu jeb augu dzērienu, kas iegūts auga lapas, ziedus vai saknes aplejot ar karstu ūdeni. Ja nepieciešams zāļu novārījums – augs (parasti kaltēts) ir jāvāra ūdens peldē. Ārstnieciskās augu tējas ir populāras, jo to maigo iedarbību uzskata par pirmo nepieciešamo soli gadījumos, kad vajadzīga palīdzība saaukstējoties, kad vajag nomierināties vai organismam nepieciešams uzmundrinājums, protams, arī daudzos citos gadījumos. Zāļu tēju bieži uzskata par ikdienas dzērienu, tomēr InternetAptieka.lv aicina – ikdienā lietojot ārstnieciskas tējas, konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu!

 

Kādas ir populārākās zāļu tējas Latvijā

Ārstnieciskās augu tējas Latvijā ir ārkārtīgi iecienītas – kumelīšu, piparmētru, melisas, mežrozīšu un daudzas citas augu tējas sastopamas ikkatrā mājā, turklāt daudzi šīs tējas audzē savos piemājas dārzos vai tā sauktajos pilsētas dārzos – lielos puķu podos uz lodžijas, balkona vai palodzes.

 

Kāpēc mēs saucam augu tējas par ārstnieciskām

Vielas, kas atrodas augu sastāvā spēj ietekmēt mūsu organismu, tieši tāpēc šādas tējas sauc par ārstnieciskām. Ļoti populāri ir tēju maisījumi, kas satur vairākus augus un tiek komplektēti dažādām vajadzībām, piemēram, tēja:

·  mieram,

·  tonusam,

·  māmiņām bērna zīdīšanas laikā u.c.

 

Kā tikt pie labas zāļu tējas

Mūsdienās ērts un drošs veids, kā tikt pie kvalitatīvas zāļu tējas ir – iegādāties to aptiekā. Protams, ir iespējams savākt tēju patstāvīgi, tomēr jāņem vērā, ka tējas kvalitāti ietekmē gan tas, kad un kā tā tiek ievākta, gan arī tas, kā tā tiek žāvēta, iepakota un glabāta. Latvijā ir pieejamas arī Latvijā ievāktas zāļu tējas, ko piedāvā tādi zināmi zīmoli kā Dr. Tereško tējas, Rūķīšu tējas, Dunduri tējas, Tēju Fabrika u.c. Jāņem vērā, ka pareizi ievākta tēja ir ārstniecības līdzeklis, nevis vienkārši dzēriens, tāpēc tā jālieto iepazīstoties ar lietošanas instrukciju.

 

Kāpēc ārstnieciskās tējas iegādāties InternetAptieka.lv

InternetAptieka.lv piedāvā vairākus simtus zāļu un augu tēju – no Latvijā sastopamiem augiem līdz pat eksotiskiem tālu zemju tēju maisījumiem. Interneta aptieka nodrošina ne tikai plašu tēju klāstu, bet arī labas cenas, ērtu un drošu servisu, kā arī patīkamu iepirkšanās pieredzi. Lai uzzinātu, vai ārstnieciskās augu tējas noderēs Jūsu situācijā, darba laikā ir iespējams telefoniski, SMS veidā vai online čatā sazināties ar InternetAptieka.lv atsaucīgajiem farmaceitiem. Patīkams bonuss – piegāde visā Latvijā bez maksas, neatkarīgi no pasūtījuma summas.

 

Biežāk uzdotie jautājumi

Vai ārstnieciskās augu tējas var ievākt arī paša spēkiem?

Protams! Ja ir pārliecība par nepieciešamā auga izskatu, zināšanas par to, kad tas jāievāc, lai tā sastāvā būtu pēc iespējas vairāk palīdzošo vielu, augus var ievākt arī patstāvīgi. Augus nav vēlams ievākt šoseju, dzelzceļu malās u.c.

 

Vai zāļu tēja var palīdzēt uzlabot kopējo imunitāti?

Jā! Normālai imūnsistēmas darbībai ir nepieciešams daudz dažādu vielu. Augi un augu tējas, kuru sastāvā ir imūnsistēmas darbībai svarīgas vielas, palīdz tās uzlabošanā. InternetAptieka.lv pieejami arī tēju maisījumi, kas paredzēti tieši imunitātes stiprināšanai.