Roku krēmi

(77)

Kategorija
Mērķauditorija
Ādas tips
Matu tips
Zīmols
Cena
-35%
LYL ASTAXANthin Dāvanu komplekts, 1 gb. | internetaptieka.lv

Uztura bagātinātājs

LYL ASTAXANthin Dāvanu komplekts, 1 gb.

93,00€ 60,48€

5 iemesli, kāpēc roku krēms ir vajadzīgs ikvienam

Rokas ir viena no ikdienā nodarbinātākajām ķermeņa daļām, jo tās ir mūsu palīgs dažādos darbos. Stieņa cilāšana sporta zālē, pēcpusdiena sniegotā apkārtnē vai pat regulāra trauku mazgāšana var izraisīt ādas sausumu, tādēļ roku krēms būs nepieciešamība, lai mitrinātu un pabarotu to. Kā izvēlēties piemērotāko roku krēmu no plašā InternetAptieka.lv piedāvājuma?

Maigas un gludas rokas gan sievietēm, gan vīriešiem

Lai sausa un raupja roku āda tiktu mitrināta, ir ieteicams barojošs roku krēms, kurā ir izmantotas iedarbīgas formulas, kas ir piesātinātas, piemēram, ar C vitamīnu, hialuronskābi un antioksidantiem. Ir pierasts, ka sievietēm vienmēr ir līdzi roku krēms, taču vīrieši var par to nepiedomāt. Šī iemesla dēļ labs roku krēms vīriešiem ir izcila dāvana stiprā dzimuma pārstāvjiem, kuri nereti ikdienā ir pakļauti lielākam roku sausuma un raupjuma riskam.

Nagi un kutikulas būs pateicīgas

Vēlies koptus un veselīgus nagus? Roku un kutikulu mitrināšana palīdz veidoties keratīnam, kas nodrošina spēcīgus un garus nagus. Tāpat kutikulas ir paredzētas, lai aizsargātu mūsu nagus no bakteriālām infekcijām. Pārmērīga roku mazgāšana var padarīt kutikulas sausas un likt tām šķelties, padarot nagus neaizsargātus pret bakteriālām infekcijām. Mitrinošs roku krēms nodrošinās, ka kutikulas un nagi tiks mitrināti un pabaroti, padarot ādu maigāku un aizsargājot no infekcijām.

Roku krēmi pasargā arī no mikrobiem

Katru dienu mūsu rokas tiek pakļautas neredzamiem mikrobiem un baktērijām. Ar rokām var izplatīties tādas infekcijas slimības kā salmonoloze, gripa, saaukstēšanās  un pat COVID-19. Pārmērīga roku mazgāšanas vai dezinfekcijas līdzekļa lietošana var būtiski sausināt roku jutīgo ādu, tādēļ antibakteriāls krēms rokām ir lieliska izvēle, jo var kalpot diviem mērķiem – mitrināšanai un aizsardzībai pret mikrobiem. 

Cīņa ar novecošanu

To, ko seja slēpj, rokas nodod, ir patiess apgalvojums, ja runa ir par vecumu. Mūsu rokas visbiežāk ir mūsu vecuma spogulis. Ja mēs nerūpējamies par tām, mēs atstājam tās neaizsargātas pret novecošanās ietekmi. Dermatologa ieteikti roku krēmi palīdzēs paaugstināt mitruma līmeni un ādas elastību, vienlaikus cīnoties pret pigmentāciju, dehidratāciju un priekšlaicīgu grumbu veidošanos.

Mitrinošs roku krēms ļoti sausai ādai

Smagos gadījumos roku āda var saplaisāt, piemēram, ja ādu skārusi psoriāze. Tādos gadījumos lietderīgs būs roku krēms ar urea, kas nodrošinās tūlītēju palīdzību un novērsīs sausas ādas pazīmes un lobīšanos. Urea jeb urīnviela jau gadiem ar lieliem panākumiem tiek izmantota sausas ādas novēršanai, jo ir viena no veselas ādas virsslāņa komponentēm. Arī sastāvdaļas, piemēram, medus, alveja, kokosriekstu eļļa, aprikožu eļļa utt., ir izcilas cīņā pret sausu ādu. Roku krēms sausai ādai ne tikai palīdzēs to mitrināt un pabarot, bet arī atjaunos to. 

Interneta aptiekā ir pieejami roku krēmi dažādām vajadzībām no populārākajiem zīmoliem, kurus nesteidzīgi iespējams salīdzināt un izvēlēties sev piemērotāko!

 

Biežāk uzdotie jautājumi

Vai krēms rokām var tikt lietots uz sejas?

Roku āda ir daudz biezāka nekā sejas āda un, lai gan sejas un roku krēma galvenā funkcija ir mitrināšana, to sastāvs ir atšķirīgs un ir nepiemērots lietošanai uz citām ķermeņa daļām. Ja roku krēms tiek lietots uz sejas, tas var aizsprostot poras un izraisīt izsitumus un akni.

Vai roku krēms ir jālieto uz mitrām vai sausām rokām?

Lietojot roku krēmu sausām rokām, tas radīt atsvaidzinošu sajūtu un āda jutīsies labāk pāris minūtes, tomēr ilgstošā laika periodā ir ieteicams lietot roku krēmus uz nedaudz mitras ādas, jo tas palīdz krēmam vieglāk un efektīvāk iesūkties.

Kas notiek, ja roku krēmu izmanto pārāk bieži?

Arī roku krēmu var pārdozēt. Reizi dienā ir ieteicams rokas mitrināt katram, tomēr, vairāk kā trīs reizes jeb ilgstoši lietojot roku krēmu, āda var sākt samazināt dabīgo mitruma daudzumu, kas var rezultēties ar konstanti sausu roku ādu. Pārlieku liela mitrināšana signalizē ādai, ka tai ir gana daudz ūdens, lipīdu un proteīna, tāpēc āda tos var pārstāt “ražot”.

Vai es varu lietot roku krēmu pēc termiņa beigām?

Roku krēmi un to lietošana pēc derīguma termiņa beigām ne vienmēr nodarīs kaitējumu, taču krēms, kuram beidzies derīguma termiņš, nesniegs vēlamo efektu. Dažos gadījumos krēms var izraisīt pretēju efektu, padarot roku ādu vēl sausāku. Ja produkts ir mainījis krāsu, konsistenci vai smaržu, tad tas visticamākais ir kļuvis nelietojams.