Inhalatori

(7)

Kategorija
Mērķauditorija
Zīmols
Cena

Inhalators – dažāds, vērtīgs, palīdzošs

Ar inhalēšanas procesu esam pazīstami jau sen – tikai retais bērnībā nav elpojis tvaikus virs bļodas, lai ātrāk tiktu galā ar augšējo elpceļu slimībām – iesnām un klepu. Mūsdienās elpošanas inhalators ir daudzveidīgāks, efektīvāks un ērtāks lietošanā, tāpēc kļuvis populārs daudzās ģimenēs, un jo īpaši populāri ir kļuvuši inhalatori bērniem. Kas īsti ir šī ierīce, kā tā strādā un kur to visizdevīgāk iegādāties – par to turpinājumā.

 

Kas ir inhalators un kādos gadījumos to lieto

Inhalatori ir dažādi, tos izmanto atkarībā no lietošanas mērķa un to galvenais uzdevums – efektīvāk nogādāt medikamentus elpceļos. Viens no populārākajiem, piemēram, ir kompresora inhalators, saukts arī par nebulaizeru. Tā ir ierīce, kas šķidrumu pārvērš pilienos. Kāpēc tas ir svarīgi, kad runājam par elpceļu saslimšanām? Pateicoties šai ierīcei, medikamenti, kas tiek ieelpoti, nonāk dziļi elpceļos un plaušās. Tieši tāpēc inhalatorus izmanto gan elpceļu, gan plaušu slimību ārstēšanai.  Ir arī citi inhalatoru veidi, lasiet tālāk, lai uzzinātu, kādas ir to atšķirības!

 

Kādi mēdz būt inhalatori

Inhalatoru veidi atšķiras atkarībā no pielietojuma vajadzības:

  • tvaika inhalators – ierīce, kas rada tvaiku. To izmanto tvaika ieelpošanai, kurā tiek izmantoti zāļu novārījumi, ārstnieciskas vielas, ūdens. Šo ierīci parasti izmanto augšējo elpceļu ārstēšanai un šķīduma izvēlei jānotiek konsultējoties ar ārstu vai farmaceitu!
  • nebulaizers jeb kompresora inhalators – ierīce, kas šķidrumu pārvērš sīkos pilienos, miglā. Īpašā traukā tiek ievietoti ārsta noteikti medikamenti, kas jāieelpo pilienu veidā;
  • inhalators ar krājtelpu – ierīce, kas atvieglo ieelpošanu ar spiediena palīdzību;
  • deguna inhalators – deguna inhalatorus jeb deguna skalotājus izmanto iesnu novēršanai mājas apstākļos. Šo ierīci pievieno kompresora inhalatoram, kā šķīdumu izmantojot speciāli šim nolūkam piemērotu fizioloģisko šķīdumu vai sāls šķīdumu. Lai izvēlētos piemērotu līdzekli, noteikti jākonsultējas ar ārstu vai farmaceitu!

 

Inhalators bērniem – vai nepieciešama atsevišķa ierīce?

Lai arī pieaugušo vai bērnu inhalators var tikt nodalīts atsevišķi, mūsdienās šī ierīce elpceļu ārstēšanā ir tik populāra, ka arvien biežāk tirgū sastopami modeļi, kurus var izmantot gan vieni, gan otri. Kā pierāda prakse – nav nepieciešams speciāls inhalators bērnam. Svarīgāki ir piemēroti aksesuāri – piemērota izmēra maska vai iemutis - tādā veidā vienu un to pašu inhalatoru nepieciešamības gadījumā var izmantot visi ģimenes locekļi.

 

Kā izvēlēties īsto inhalatoru

Lai izvēlētos īsto inhalatoru, nepieciešams apzināt ģimenes vajadzības un konsultēties ar ģimenes ārstu vai farmaceitu – tad noteikti tiks rasts labākais un ekonomiskākais risinājums. InternetAptieka.lv darba laikā iespējams sazināties ar atsaucīgiem farmaceitiem, kas palīdzēs saprast kas un kā!

 

Kāpēc inhalators jāmeklē InternetAptieka.lv

InternetAptieka.lv var aplūkot vairāk kā vienpadsmit dažādus elpošanas inhalatorus par labām cenām. Klāstā pieejamie inhalatori derēs lietošanai gan bērniem, gan pieaugušajiem. Darba laikā ir iespējams sazināties ar atsaucīgiem InternetAptieka.lv farmaceitiem, lai iegūtu detalizētāku informāciju kā katrs inhalators darbojas. Svarīgi zināt, ka jebkuram pirkumam, neatkarīgi no tā vērtības, tiek nodrošināta ātra bezmaksas piegāde visā Latvijā!

 

Biežāk uzdotie jautājumi

Cik maksā inhalators?

Inhalatori ir ļoti dažādi, to pielietojums atkarīgs no lietošanas vajadzībām un ārsta norādēm. InternetAptieka.lv inhalatori pieejamo sākot no 27,37 EUR.

Vai ir speciāls inhalators bērniem?

Jā! Pirms iegādes pārliecinieties, vai komplektācijā ietilpst aksesuāri, kas piemēroti lietošanai bērniem – elpošanas maskas dažādiem vecumposmiem u.c.

Vai pārnēsājamais elpošanas inhalators darbojas ar baterijām?

Jā! Ir pārnēsājamo elpošanas inhalatoru modeļi, kas darbojas gan ar adapteri, gan ar baterijām. Pirms iegādes lūdzam pārliecināties par šīs funkcijas esamību!

Vai nebulaizers ir tas pats inhalators un kā tas darbojas?

Jā, nebulaizers ir citā vārdā nosaukts inhalators – tā ir ierīce, ar kuru šķidrums tiek pārveidots sīku pilienu formā. Sīkie pilieni ieelpojot nonāk ne tikai augšējos elpceļos, bet arī plaušās.