Pret parazītiem

(4)

Kategorija
Mērķauditorija
Formas
Zīmols
Cena
Helmintox 250 mg, 3 tabletes | internetaptieka.lv

Bezrecepšu medikamenti

Helmintox 250 mg, 3 tabletes

4,99€

Helmintox 125 mg, 6 tabletes | internetaptieka.lv

Bezrecepšu medikamenti

Helmintox 125 mg, 6 tabletes

4,99€

Helmintox suspensija, 15 ml | internetaptieka.lv

Bezrecepšu medikamenti

Helmintox suspensija, 15 ml

4,99€

Palīgā, parazīti! Ko darīt un kā izvairīties

Neviens nav pasargāts no tā, ka organismā var ieperināties parazīti. Pieņemts uzskatīt, ka tāda liksta biežāk piemeklē tos, kas izvairās no roku mazgāšanas, taču tā gluži nav – parazīti ir dažādi un to iegūšanas veidi – tāpat. Kādi parazīti var mitināties cilvēka organismā, kā atpazīt to klātbūtni un ko darīt, lai no tiem atbrīvotos – par to raksta turpinājumā.

 

Kādi parazīti cilvēka organismā var mitināties

Nelūgtie viesi organismā mēdz būt dažādi un iedalās trīs lielās grupās un savstarpēji atšķiras ar to, ka vieni dzīvo organismā, bet citi – uz tā. Nosaka:

  • vienšūņus – trihomonas, amēbas u.c.;
  • ektoparazītus – kašķa ērcīte, utis u.c.;
  • tārpus – cērmes, spalīšus, lenteņus u.c.

 

Parazīti asinīs, vēderā, uz ādas vai jebkurā organisma vietā ilgstošā klātbūtnē var būt bīstami un traucējoši, tāpēc ir jāizvairās no situācijām, kurās tie var nonākt mūsu organismā.

 

parazīti nonāk cilvēka organismā?

Parazīti vēderā jeb zarnu parazīti ir tie, kas ikdienā sastopami visbiežāk. Gadījumu biežumu saasinājums notiek vasarā, kad tiek patērēts daudz nemazgātu augļu, ogu un dārzeņu, taču tārpus var iegūt jebkurā gadalaikā, lietojot inficētu pārtiku vai ūdeni, nonākot kontaktā ar inficētām fēcēm, neievērojot higiēnu u.c. Īpaši augsts inficēšanās risks ir maziem bērniem un cilvēkiem, kuru imūnsistēma nav spēcīga. Aizdomās par šiem un jebkādiem citiem parazītiem organismā nekavējoties jāsazinās ar ārstu vai farmaceitu!

 

Parazīti: pazīmes un simptomi

Par izplatītāko pazīmi tārpu gadījumā uzskata niezi anālās atveres rajonā, tomēr rādītāji var būt ļoti dažādi: vēdersāpes, vemšana, uzpūties vēders, caureja, atsevišķos gadījumos svara zudums u.c. Parazītu gadījumā simptomi ir vispārīgi, tos viegli sajaukt ar citu slimību pazīmēm, tāpēc aizdomu gadījumā ir jāveic parazītu noteikšanas analīzes. Pārbaude notiek veicot asinsanalīzes vai fēču pārbaudi.

 

Kā attīrīt organismu no parazītiem

Labākais veids, kā atbrīvoties no parazītiem, ir konsultēties ar ārstu vai farmaceitu, kopīgi izvēloties labāko līdzekli konkrētajai situācijai. Pretparazītu līdzekļi cilvēkiem un arī mājdzīvniekiem mūsdienās ir ērti lietojami. InternetAptieka.lv cīņai ar parazītiem ir pieejami līdzekļi tablešu un suspensijas veidā. 

Tomēr vēlams sevi pasargāt jau pirms tam un gadījumos, kad ir paaugstināts risks inficēties ar parazītiem, piemērotus līdzekļus lietot arī profilaktiski. Protams, eksistē vienkārši principi, ko piekopt ikdienā, lai inficēšanās iespēju samazinātu līdz minimumam:

·  vienmēr nomazgāt rokas pēc labierīcību apmeklēšanas, ievērot personīgo higiēnu;

·  vienmēr nomazgāt rokas pēc kontakta ar mājdzīvniekiem un citiem dzīvniekiem;

·  reizi gadā attārpojot mājdzīvniekus;

·  vienmēr rūpīgi nomazgāt pārtiku, kas tiek lietota svaigā veidā, tajā skaitā savā saimniecībā audzētu pārtiku;

·  vienmēr termiski apstrādāt pārtikā lietoto gaļu;

·  lietot tikai zināmas izcelsmes ūdeni, ceļojumu laikā princips attiecināms ne tikai uz ūdeni, bet arī uz ledu!

 

Pretparazītu medikamenti InternetAptieka.lv

InternetAptieka.lv ir mūsdienīga, droša un ērta vide, kur iegādāties līdzekļus, ja ir piemeklējuši parazīti. Papildus labām cenām un regulārām atlaidēm e-aptieka nodrošina arī bezmaksas piegādi visā Latvijā – neatkarīgi no pasūtījuma summas. Mūsu aptieka Rīgā nodrošina arī pasūtījumu saņemšanu uz vietas, ja kādam tā ir ērtāk. Pirms jebkuru medikamentu iegādes vēlams konsultēties ar ārstu vai farmaceitu, tāpēc InternetAptieka.lv piedāvā iespēju darba laikā konsultēties ar atsaucīgiem farmaceitiem telefoniski, WhatsApp vai online čatā.

 

Ienāciet, novērtējiet labo cenu un mūsdienu ērtības!

 

Biežāk uzdotie jautājumi

Kā var zināt, ka cilvēkam ir parazītiskie tārpi?

Simptomi krasi atšķiras atkarībā no parazītu veida, aizdomu gadījumā ir nepieciešams veikt fēču vai asins analīzes un konsultēties ar ārstu par tālāko rīcību!

Vai ir pieejami tautas līdzekļi, ja vajadzīga organisma attīrīšana no parazītiem?

Tautas medicīnā, lai cīnītos ar vēdera parazītiem, iesaka Biškrēsliņu tēju, tomēr InternetAptieka.lv atgādina – aizdomu gadījumā konsultēties ar ārstu vai farmaceitu. Saspringtā dienas ritmā ar InternetAptieka.lv atsaucīgajiem farmaceitiem iespējams sazināties arī telefoniski, WhatsApp vai online čatā.

Kas ir spalīši un kā tikt no tiem vaļā?

Spalīši tiek uzskatīti par vieniem no izplatītākajiem parazītiem, tie ir līdz 12mm gari tārpi, kas mīt resnajā zarnā. Atbrīvoties no tiem ir sarežģīti, jo to oliņas spēj izdzīvot ārpus cilvēka organisma un izraisīt atkārtotu inficēšanos. Lai atbrīvotos no spalīšiem ir svarīgi ievērot personīgo higiēnu, katru dienu mainīt apakšveļu, gultasveļu, ļoti bieži mazgāt rokas un vērsties pie ārsta vai farmaceita, lai konsultētos par nepieciešamo medikamentu izvēli.

Vai ir pieejami pretparazītu līdzekļi bērniem?

Jā! Bērni pieder riska grupai, ja runa ir par inficēšanos ar parazītiem, īpaši to vecumgrupu bērni, kuriem raksturīgas rotaļas smilškastēs. Piemēram, InternetAptieka.lv pieejami pretparazītu līdzekļi, kas piemēroti gan bērniem līdz sešu gadu vecumam, gan vecākiem bērniem. Pirms šādu medikamentu lietošanas nepieciešams konsultēties ar ārstu vai farmaceitu un iepazīties ar lietošanas instrukciju!