Pretsēnīšu gels 1%, 30 g
Pretsēnīšu gels 1%, 30 g
Pretsēnīšu gels 1%, 30 g
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Pretsēnīšu gels 1%, 30 g

1,82€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Pretsēnīšu gels 1%, 30 g. Pretsēnīšu 10 mg/g gels ir lokāls ārstniecības līdzeklis dermatomikožu ārstēšanai. Gela aktīvā viela undecilēnskābes monoetanolamīds (UMEA) - apvieno sevī fungicīdas īpašības ar virsmas aktīvām īpašībām. Pateicoties tām, kā arī UMEA lipofīlajam raksturam, propilēnglikola klātbūtnē UMEA iedarbojas uz ādas virsējos slāņos esošo patogēno mikrofloru, kā arī ...

Vairāk par produktu

Pirms zāļu lietošanas izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Piegāde
Smartpost Itella tīkls
Smartpost Itella tīkls - 28. septembris. Bezmaksas
Ekspress ar ZITICITY kurjeru Rīgā
Ekspress ar ZITICITY kurjeru Rīgā - 27. septembris. 1,99€
Saņemt Aptiekā
Saņemt Aptiekā - Bezmaksas
Latvijas Pasta pakomāts
Latvijas Pasta pakomāts - 28. septembris. Bezmaksas *
Kurjers
Kurjers - 28. septembris. Bezmaksas *
Vakara piegāde (18:00 - 22:00)
Vakara piegāde (18:00 - 22:00) - 28. septembris. Bezmaksas *
Latvijas Pasta nodaļa
Latvijas Pasta nodaļa - 28. septembris. Bezmaksas *
* Bezmaksas piegāde pirkumiem no 10€. Citiem - 0.99€.

100% Droši maksājumi!

Swedbank
SEB
Citadele
Luminor
mastercard
visa

par produktu

Pretsēnīšu gels 1%, 30 g. Pretsēnīšu 10 mg/g gels ir lokāls ārstniecības līdzeklis dermatomikožu ārstēšanai. Gela aktīvā viela undecilēnskābes monoetanolamīds (UMEA) - apvieno sevī fungicīdas īpašības ar virsmas aktīvām īpašībām. Pateicoties tām, kā arī UMEA lipofīlajam raksturam, propilēnglikola klātbūtnē UMEA iedarbojas uz ādas virsējos slāņos esošo patogēno mikrofloru, kā arī penetrē slimības skartajos ādas dziļākajos slāņos. Pretsēnīšu gels darbojas fungicīdi uz sekojošām sēnīšu kultūrām: Epidermophyton sp. Candida albicans, Microsporum canis, Trichophyton rubrum, UMEA bojā patogēno sēņu šūnu citoplazmatiskās membrānas, mainot to caurlaidību un šūnu eksistencei nepieciešamos apstākļus. UMEA ietekmē ergosterīna sintēzi sēņu šūnās.

sastāvs

Aktīvās vielas: Undecilēnskābes monoetanolamīds (Acidi undecylenici monoethanolamidum) 10 mg/g. 

lietošana
Rītos un vakaros apstrādāt mikožu skartās vi tas ar nelielu gela daudzumu (1 – 2 g), gelu viegli iemasējot ādā. Ārstēšanās kursa ilgums 2 – 4 nedēļas. Ja esat lietojis Pretsēnīšu 10 mg/g gelu vairāk nekā noteikts Tā kā aktīvā viela maz uzsūcas asinīs, maz ticams, ka, lietojot vietēji, zāles var pārdozēt. Tomēr nevar izslēgt noteiktu orgānu sistēmu vai visu organisma ietekmējošu blakusparādību (kontakdermatītu) rašanos. Ja tiek pārsniegta ieteicamā deva lietošanai uz ādas, liekais gela daudzums jānotīra.Ja esat aizmirsis lietot Pretsēnīšu 10 mg/g gelu, nelietotjiet dubultdevu, lai aizvietotu aizmirsto devu. Ja Jūs pārtraucat lietot Pretsēnīšu 10 mg/g gelu Ja Jums ir kādi jautājumi par Pretsēnīšu 10 mg/g gela lietošanu, jautājiet savam ārstam vai farmaceitam. Vienmēr nomazgājiet rokas pēc Pretsēnīšu 10 mg/g gela lietošanas, ja vien Jūs tās neārstējat. Cieši aiztaisiet iepakojumu. 
ražotājs

SIA LMP, Latvija.

Skatīt reģistros

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 100 reizes