Product
Thumb
Māmiņa un Bērns

Frisolac Gold 1 Piena Maisījums no dzimšanas, 400 g

Eur 7,83 400 g
daudzums

Piena maisījums zīdaiņiem Frisolac® Gold 1, 0-6 mēn.
Piena maisījums zīdaiņiem no dzimšanas līdz 6 mēn. Paredzēts veselu zīdaiņu ēdināšanai, ja krūts barošana ir nepietiekama vai nav iespējama.
Konsultējieties ar ārstu pirms uzsākt piena maisījuma lietošanu.  Frisolac® Gold 1 ir piemērots zīdaiņiem no dzimšanas līdz 6 mēnešu vecumam, ja tos ...

Vairāk par produktu
Piegāde
BEZ MAKSAS AR LATVIJAS PASTA PAKOMĀTU. Brīdinām, piegādes pakomātu noslodzes dēļ kavējas!

Saņem otrdien, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI NĀKAMAJĀ DARBA DIENĀ

Saņem trešdien, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

par produktu

par produktu

Piena maisījums zīdaiņiem Frisolac® Gold 1, 0-6 mēn.
Piena maisījums zīdaiņiem no dzimšanas līdz 6 mēn. Paredzēts veselu zīdaiņu ēdināšanai, ja krūts barošana ir nepietiekama vai nav iespējama.
Konsultējieties ar ārstu pirms uzsākt piena maisījuma lietošanu.  Frisolac® Gold 1 ir piemērots zīdaiņiem no dzimšanas līdz 6 mēnešu vecumam, ja tos nebaro ar krūti. Sākot ar 6 mēnešu vecumu, bērniem ir nepieciešams saņemt arī papildēdienu, ne tikai piena maisījumu.
Mātes piens ir vislabākais uzturs jūsu mazulim.

sastāvs

 VĀJPIENA pulveris, demineralizētu sūkalu pulveris (no PIENA), augu eļļas (palmu, palmu kodolu, rapšu (ar zemu erukskābes līmeni), saulespuķu), LAKTOZE, galaktooligosaharīdi (no PIENA), maltodekstrīns, ZIVJU eļļa, kālija citrāts, ortofosforskābes kalcija sāļi, kalcija karbonāts, nātrija hlorīds, citronskābes magnija sāļi, holīna hlorīds, Mortierella alpina eļļa, kālija hlorīds, nātrija L-askorbāts, inozitols, taurīns, kalcija hidroksīds, emulgators (saulespuķu lecitīns), nukleotīdi (uridīna-5'-monofosfāts(UMF), citidīna-5'-monofosfāts(CMF), inozīna-5'-monofosfāts(IMF), adenozīna-5'-monofosfāts(AMF), guanozīna-5'-monofosfāts(GMF)), dzelzs sulfāts, cinka sulfāts, L- askorbil-6-palmitāts, antioksidants (tokoferola ekstrakts), kalcija D-pantotenāts, DL-α-tokoferilacetāts, nikotīnamīds, vara sulfāts, tiamīna hidrohlorīds, riboflavīns, retinilacetāts, piridoksīna hidrohlorīds, mangāna sulfāts, kālija jodīds, folijskābe, fitomenadions, nātrija selenīts, D-biotīns, holekalciferols.

lietošana
Jūsu bērna veselībai ir svarīgi, lai Jūs ievērotu šos norādījumus: 1.Vienmēr rūpīgi nomazgājiet rokas un traukus, lietojiet tīru ūdeni. 2. Vāriet dzeramo ūdeni 5 minūtes. Atdzesējiet vārīto ūdeni līdz 40° C (remdens) pirms maisījuma pagatavošanas. 3. Tieši pirms lietošanas noskalojiet pudeli un knupi ar karstu ūdeni. 4. Ielejiet nepieciešamo ūdens daudzumu pudelītē. 5. Izmantojot pievienoto mērkaroti, pievienojiet 1 līdzenu mērkaroti uz katriem 30 ml ūdens. 6. Aizvākojiet pudelīti un sakratiet, līdz pulveris pilnībā izšķīdis. 7. Pārbaudiet maisījuma temperatūru un ēdiniet savu mazuli, kad Frisolac® Gold 1 ir remdens. 8. Novietojiet mērkaroti tai paredzētajā vietā un aizveriet vāku. 9. Izlietojiet sagatavoto maisījumu vēlākais 1 stundas laikā pēc pagatavošanas. 10. Izmetiet ēdiena pārpalikumus. Uzmanību! Izlietojiet sagatavoto maisījumu Frisolac® Gold 1 vēlākais stundas laikā pēc pagatavošanas. Uzglabāšanas nosacījumi Nepareiza Frisolac® Gold 1 sagatavošana, lietošana un uzglabāšana var kaitēt bērna veselībai. · Vienmēr uzglabājiet ēdiena traukus tīrus un sausus. · Sterilizējiet nepieciešamos traukus vismaz 3 minūtes vienu reizi dienā. · Vienmēr uzglabājiet tīru un sausu mērkaroti iepakojuma iekšpusē. · Cieši aizveriet iepakojumu ar oriģinālo vāciņu. · Atvērtu iepakojumu uzglabājiet sausā, vēsā vietā (līdz 25 °C). · Atvērtu iepakojumu izlietojiet 4 nedēļu laikā pēc atvēršanas.
ražotājs

FrieslandCampina

Skatīt reģistros