Product
Thumb
Medicīnas preces un diagnostika

Elastīgā saite (Lauma), 8 cm x 5 m

Eur 5,11 8 cm x 5 m
daudzums

Elastīgā medicīniskā saitePieejamie izmēri: 8 cm.Augsta stiepjamības pakāpe (virs 170%)Augstas stiepjamības pakāpes elastīgā saite pielietojama hronisku vēnu iekaisumu ārstēšanai un profilaksei, pirms- un pēcoperāciju periodā, hematomu rašanās profilaksei un endoprotēžu fiksēšanai stabilā stāvoklī pēc plastiskajām operācijām, kā arī sporta traumu profilaksei un ārstēšanai.Speciālā aušanas tehnoloģija, kas tiek izmantota saites ražošanā. Vairāk par produktu

Piegāde
BEZ MAKSAS AR PASTA STACIJU

Saņem rīt, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI RĪTDIEN

Saņem pirmdien, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

par produktu

par produktu

Elastīgā medicīniskā saite

Pieejamie izmēri: 8 cm.

Augsta stiepjamības pakāpe (virs 170%)

Augstas stiepjamības pakāpes elastīgā saite pielietojama hronisku vēnu iekaisumu ārstēšanai un profilaksei, pirms- un pēcoperāciju periodā, hematomu rašanās profilaksei un endoprotēžu fiksēšanai stabilā stāvoklī pēc plastiskajām operācijām, kā arī sporta traumu profilaksei un ārstēšanai.

Speciālā aušanas tehnoloģija, kas tiek izmantota saites ražošanā, nodrošina teicamu kvalitāti un saites īpašību saglabāšanos pat pēc ilgstošas un intensīvas lietošanas. Metāla stiprinājumi palīdz fiksēt saiti vajadzīgajā vietā.

sastāvs

Izejvielu sastāvs: kokvilna 96%, elastāns 4%

 

lietošana
Saiti mazgāt ziepju putās, ūdens temperatūra nedrīkst pārsniegt +40°C. Pēc tam skalot siltā ūdenī un nosusināt ar dvieli, neizgriezt. Žāvēt, izklājot uz horizontālas virsmas. Šādi mazgājot, pat pēc atkārtotas mazgāšanas saite saglabā savas funkcionālās īpašības. Nelietot sintētiskos mazgājamos līdzekļus! Saiti nav ieteicams gludināt.

Ieteicamais lietošanas laiks: 1 gads.

Uzglabāšanas garantijas laiks: 5 gadi no izgatavošanas datuma, kas norādīts uz iepakojuma.

 

ražotājs

Lauma Fabrics, Latvija

Skatīt reģistros