Product
Thumb
Pārtika

Nutrison, 500 ml

Eur 4,45 500 ml
daudzums
Nutricia Nutrison dzēriens, 500 ml. Pilnvērtīga, sabalansēta, šķidra diētiska pārtika, paredzēta pacientu enterālai barošanai, kuras ener-ģētiskā vērtība - 1 kcal/1 ml, un sastāvā ir olbaltum-vielas (kazeīns), ogļhidrāti (maltodekstrīns), tauk-vielas, vitamīni un minerālvielas. Bez šķiedrvielām, laktozes un glutēna. Slimības dēļ radusies nepietiekama barības vielu uzņemšana: apetītes un rīšanas traucējumi,pēcoperācijas posms,onkoloģiskās slimības,pēc ...
Vairāk par produktu
Piegāde
BEZ MAKSAS AR LATVIJAS PASTA PAKOMĀTU. Brīdinām, piegādes pakomātu noslodzes dēļ kavējas!

Saņem otrdien, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI NĀKAMAJĀ DARBA DIENĀ

Saņem trešdien, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

par produktu

par produktu
Nutricia Nutrison dzēriens, 500 ml. Pilnvērtīga, sabalansēta, šķidra diētiska pārtika, paredzēta pacientu enterālai barošanai, kuras ener-ģētiskā vērtība - 1 kcal/1 ml, un sastāvā ir olbaltum-vielas (kazeīns), ogļhidrāti (maltodekstrīns), tauk-vielas, vitamīni un minerālvielas. Bez šķiedrvielām, laktozes un glutēna. Slimības dēļ radusies nepietiekama barības vielu uzņemšana: apetītes un rīšanas traucējumi, pēcoperācijas posms, onkoloģiskās slimības, pēc galvaskausa un smadzeņu traumas, pēc traumām.
sastāvs
Olbaltumvielas, Ogļhidrāti, Tauki, Minerālvielas, Vitamīni. 
lietošana
Produkts gatavs lietošanai. Nozīmējams kā dzeramā pārtikas piedeva vai lietojams caur zondi, pilinot ar gravitācijas me-todi caur enterālās barošanas sistēmu Flocare® vai dozējot ar sūkni Flocare® 800. 1500–2000 ml atbilst dienas pārtikas vielu dau-dzumam pieaugušajiem.  
ražotājs

N.V. Nutricia, Nīderlande

Skatīt reģistros